100 اقدام برجسته اقتصادی دولت در ۱۰۰ روز آینده اعلام می شود؛

دومین وعده اقتصادی 100 روزه دولت یازدهم

هم اکنون با گذشت بیش از 3 سال از انتشار اولین گزارش 100 روزه دولت در حوزه اقتصاد وزیر امور اقتصادی و دارایی از اعلام 100 اقدام برجسته اقتصادی دولت تا 100 روز دیگر خبر داده است.

این 8 نفر به اندازه 50 درصد جمعیت جهان ثروت دارند!

این موسسه در گزارشی که دیروز منتشر کرد باز هم درباره سرعت فزاینده نابرابری هشدار داد و تاکید کرد که ثروت حدودا 425 میلیارد دلاری این هشت نفر در حالی است که هنوز در دنیا از هر 10 نفر یک نفر، روز خود را با کمتر از 2 دلار شب می کند.

«اسپورتیج 2017»؛ با محصول جدید کیا آشنا شوید+ تصاویر

معاون اجرایی کیاموتورز در این باره می گوید: اسپورتیج های مدل 2017 ترکیبی از ظاهری اروپایی با سبک اسپورت است که به صورت متفکرانه و کاربردی طراحی شده است.

آخوندی: ایران به صحنه رقابت جهانی بازگشت/ نخستین سفرايرباس جدیدخانواده شهدا را به مشهد می‌برد/ ورود ٢ فروند هواپیما تا پایان سال

وزیر راه و شهرسازی گفت:«اولین فروند هواپیمای ایرباس از مجموع ۱۰۰ هواپیمای خریداری شده، نشانه بازگشت ایران به صحنه رقابت بین المللی و باز پس گیری سهم ایران از بازار جهانی است.»

زمان واریز یارانه نقدی دی ماه اعلام شد

سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام کرد: هفتاد و یکمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی ساعت 24 روز یکشنبه 26 دیماه واریز می شود.

نزول قیمت طلا و دلار در بازار

قیمت دلار، سکه و طلا امروز در بازار تهران کاهش یافت.

خداحافظی با وام 18 درصد؟

یک ماه است که بسیاری از بانک‌ها به هیچ فردی تسهیلات خرد ارائه نمی‌کنند و عنوان می‌کنند که منابع کافی در اختیار نداریم به همین دلیل جلوی وام را بستیم تا بیشتر متضرر نشویم.

ناگفته‌هاي عباس آخوندی از طرح مسکن مهر/ گمراه‌كنندگان مردم امروز منتقد شده‌اند/ پول ملت را عملاً به چاه ریخته‌اند

عباس آخوندی‌ گفت: نگاه من به طرح مسكن مهر از دو منظر است؛ اول خریداران و دوم سیاست‌های ملی.
در گفت وگو با نامه نیوز؛

انتقادهای جمشیدپژویان از سیاست های اقتصادی دولت/ هیچ سیاست ضد تورمی انجام نگرفته است/ رشد اقتصادی به دلیل افزایش فروش نفت است

همه ما میدانیم که به دلیل صادارات نفتی و افزایش فروش نفت شاخص رشد بالا رفته است زیرا بزرگترین بخش اقتصاد ما را نفت تشکیل میدهد.

۳۶۰۰ تومان نرخ واقعی ارز است

رئیس کل بانک مرکزی با اعلام اینکه تا زمانی که تسویه حساب های تجارت خارجی توسط صرافی ها صورت می گیرد نمی توانیم به شرایط عادی قبل از تحریم ها برسیم، گفت: ۳۶۰۰ تومان می تواند نرخ واقعی ارز باشد.

پنج دلیل افزایش قیمت دلار/ نرخ ارز از چه طریقی کاهش می یابد؟

دلار چند روزی است که نوسانات شدید قیمتی را تجربه می کند و علیرغم تمام فشارهای بانک مرکزی برای کاهش نرخ و البته مدیریت بازار، نرخ ها از سوی صرافی ها دامنه قیمتی متنوعی دارد.

رمز رشد معاملات در بازار مسکن

رمز رشد معاملات مسکن، با افزایش سهم آپارتمان‌های نوساز در حجم ماهانه خرید و فروش ملک، مشخص شد.

رشد فزاینده بیکاری/ مشاور اقتصادی رئیس جمهور: مشکل بیکاری ناشی از عملکرد دولت قبل است

مشاور اقتصادی رئیس جمهوری گفت: ناهنجاری ها و مشکلات کنونی کشور که به دلیل بیکاری ایجاد شده ناشی از عملکردهای سال ۸۴ تا سال ۹۳ است.
۱
آخرین اخبار
وب‌گردی