کارگران در انتظار افزایش حقوق در سال 96/ پیشنهاد دستمزد 2 میلیون و 600 هزار تومانی برای کارگران

علی خدایی با بیان برآورد پیشنهادی ما برای حداقل دستمزد کارگران در سال 96 حدود 2 میلیون و 600 هزار تومان تا 3 میلیون و 300 هزار تومان است گفته است ما باید روند نزولی سبد معیشت را متوقف کنیم و پس از آن به رفع کاستی‌های آن بپردازیم.

افت 3800 واحدی شاخص کل بورس در 11 ماه/ نگاهی به جایگاه بورس تهران در جهان

ارزش شاخص بورس تهران در پایان سال 2016 در رقم 79 هزار و 487 واحد بسته شد که این رقم نسبت به ارزش شاخص در پایان سال 2015 میلادی رشد نزدیک به 29 درصد را تجربه کرد.

وزیر صنعت: بانک‌های ما فلج‌ هستند/ بانک های ایران نزول خوری می کنند/ امسال شرمنده صادرکنندگان شدیم

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بانک‌ها در ایران فلج هستند، اظهار کرد: در همه جای دنیا بانک‌ها بر اساس خدمات ارائه شده سود می‌گیرند اما ما می‌خواهیم از طریق نزول‌خوری و دریافت بهره کار را پیش ببریم و به همین دلیل نیز کارمان برکت ندارد.

افزایش 6.5 درصدی حجم معاملات مسکن در سال 95/ بازگشت رونق به بازار مسکن شتاب می گیرد؟

در یازده ماهه منتهی به بهمن ماه سال ۱۳۹۵، تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران به ۱۴۹.۸ هزار واحد مسکونی بالغ شد که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، ۶.۵ درصد افزایش نشان می دهد.

بودجه 96 و ابهامی به نام قانون هدفمندی یارانه ها

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی دیشب و در بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه سال آینده، با تصویب تبصره ۱۴، سقف درآمد ناشی از هدفمندی یارانه ها را برای سال آینده تعیین کردند.

دلال‌ها پشت فرمان بازار خودرو

نزدیک‌شدن به روزهای پایانی سال و رشد تقاضا، زمینه افزایش یک تا چند میلیون تومانی قیمت همه خودروهای داخلی و بازگشت دلالی به بازار شب عید خودرو را فراهم کرده است.

ثبات در بازار خودروهای داخلی

این هفته قیمت خودروهای داخلی در بازار تغییر خاصی نسبت به نرخ این محصولات در هفته گذشته نداشته است.

طيب نيا: IFRS برای تعاملات اقتصادی بین المللی لازم است

وزیر اقتصاد و دارایی می‌گوید برای تعاملات اقتصادی بین المللی نیاز به زبانی است که صورت‌های مالی یکدیگر را به صورت یکسان درک کنیم و زمینه‌ها را برای کارایی بیشتر فراهم کنیم.

پول‌های هدفمندی یارانه‌ها از کجا می‌آید و به کجا می‌رود؟

گرچه چهار محل درگیر اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها بوده و تامین کننده منابع آن به شمار می‌روند، اما تمام آنها توان پرداخت منابع را ندارند.در مجموع محل‌های چهارگانه تا حدود ۳۶ هزار میلیارد تومان به حساب سازمان هدفمندی یارانه‌ها واریز می‌کنند.

پیشنهاد دو میلیون تومانی حداقل مزد کارگران در سال ۹۶

در حالی که نمایندگان کارگران در شورای عالی کار بر ارتقای سطح معیشت کارگران و کاهش هزینه‌های زندگی خانوار تاکید دارند، نمایندگان کارفرمایان می‌گویند که دولت خود را از حل موضوع دستمزد کارگران کنار کشیده و پاسخگوی نیاز کارگران و کارفرمایان نیست.

امضای قراردادهای جدید نفتی به سال بعد موکول شد؟

اواسط سال ۱۳۹۴ بود که دولت مدل IPC یا همان قراردادهای جدید نفتی ایران را معرفی کرد، مدلی که در دل آن برگزاری مناقصه‌های نفتی با هدف توسعه میادین نفتی وگازی توسط شرکت‌های بزرگ بین‌المللی نهفته بود و قرار بود این قراردادها بعد از برگزاری مناقصه امضا شود. اما گویا برگزاری مناقصه نفتی طلسم شده و طبق آخرین اخبار از زبان معاون وزیر، چنانچه مناقصه ها تا پایان سال ۱۳۹۵ هم برگزار شود، خبری از امضای قراردادی در سال ۱۳۹۵ نیست.

روزهای بی‌هیجان بازار سکه

قیمت سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و ۱۶۷ هزار تومان است.

افت قیمت نفت با افزایش دکل‌های حفاری آمریکا

قیمت نفت در پاسخ به شواهدی مبنی بر افزایش تولید ایالات متحده، نزدیک به یک درصد کاهش یافت.
۱
آخرین اخبار
وب‌گردی