داوجونز با رشد سهام صنعتی رکورد زد/ وال‌استریت رشد کرد

رشد سهام بخش صنعتی باعث شد میانگین صنعتی داو جونز در بالاترین سطح تاریخ خود بسته شود و شاخص‌های اصلی وال‌استریت که از ماه ژانویه در حال افت بودند، کاملا وضعیت خود را بهبود ببخشند.

تکرار دوباره داستان مالباختگان سرمایه‌گذاری‌های وسوسه‌انگیز

پرونده جدیدی از اعتمادهای بی‌پایه بر سودآوری حداکثری رو شده و اینبار مالباختگان خریداران آنلاین سکه و طلا هستند، اما آیا دولت باز هم مثل موسسات غیرمجاز،جور این سوءاستفاده را خواهد کشید؟

قیمت نفت آمریکا به بالای ۷۱ دلار جهش کرد

به دنبال تداوم نگرانی‌ها از کمبود عرضه جهانی با تحریم نفتی ایران در ماه نوامبر، با پنجمین کاهش هفتگی میزان ذخایر نفت آمریکا، قیمت نفت خام ۲ درصد جهش کرد.

چرا زنگنه به اجلاس اوپک در الجزایر نمی‌رود؟

رویترز به نقل از یک سخنگوی وزارت نفت کشورمان خبر داده است که وزیر نفت ایران، بیژن زنگنه، در اجلاس این ماه اوپک و غیر اوپک در الجزایر شرکت نخواهد کرد.

حال بازار مسکن درنیمه دوم سال/تداوم رکود تورمی با رشد ملایم قیمت

کارشناسان اقتصادی معتقدند رکود تورمی حاکم بر بازار مسکن در نیمه دوم امسال تداوم خواهد یافت اما شیب افزایش قیمت ها نسبت به نیمه نخست سال جاری آرام تر خواهد بود.

چرا دولت قادر به کاهش قیمت دلار نیست؟

کارشناسان اقتصادی معتقدند، دولت نباید انتظار تورمی جدیدی با سرکوب نرخ ارز ایجاد کند بلکه با کنترل نقدینگی، قیمت ارز را به تعادل برساند.

قیمت خودرو در بازار امروز۲۶ شهریور/ کاهش 2 تا 5 میلیونی قیمت ها + جدول

قیمت انواع محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار و نمایندگی اعلام شد.

آخرین قیمت ماشین برند پارس خودرو امروز/ رنوساندرو استپ وی 127 میلیون تومان+ جدول

قیمت انواع محصولات پارس خودرو در بازار و نمایندگی اعلام شد.

اما و اگرهای گرانی محصولات کشاورزی/ترازوی نامیزان صادرات و بازار داخل

در حالی که گفته می شود دلیل گرانی سیب زمینی و گوجه در بازار،کاهش تولید است،آمار رسمی نشان می‌دهدتولید گوجه در سالجاری افزایش داشته وسیب زمینی بدون تغییرمانده اماصادرات رشد چشمگیری داشته است.

سرمایه‌گذاران چینی به هرمزگان می‌آیند

مدیرکل اموراقتصاد و دارایی هرمزگان گفت: تجار و فعالان اقتصادی کشور چین جهت سرمایه‌گذاری به هرمزگان سفرمی‌کنند.

پیش فروش نقدی محصولات ام وی ام از سوی مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو جدیدترین شرایط پیش‌فروش محصولات ام وی ام را اعلام کرد.

رونق قاچاق دلار از افغانستان به ایران

تحریم های آمریکا علیه ایران، فرصت خوبی برای دلالان ارز در افغانستان جهت قاچاق ارز به ایران فراهم کرده به طوری که دلار ها را در بازار سیاه ایران به ریال تبدیل می کنند و پس از قاچاق ریال، آنها را در ایالت های مرزی به نرخ های رسمی می فروشند.

آخرین خبر از پرونده متهمان اخلال در بازار

وکیل چند تن از متهمان اخلال در بازار ارز از طریق واردات گوشی تلفن همراه با ارز دولتی و فروش آنها به قیمتی گزاف گفت: پیشنهاد نهایی ما تشکیل هیاتی سه نفره متشکل از کارشناس مالی، کارشناس گمرک و کارشناس تجارت جهانی است تا پرونده موکلین با این اتهام مشخص را بررسی کنند.
۱
آخرین اخبار
وب‌گردی