ناگفته‌های وزیر بهداشت از طرح تحول منتشر شد

اما و اگرهای وزیر برای ادامه طرح تحول سلامت/افزایش ۵ برابری تعهدات بیمه بدون داشتن منبع مالی

۶ غذای غنی از آهن

آیا شما نیز به دنبال افزودن آهن به رژیم غذایی خود هستید و دوست ندارید از گوشت استفاده کنید؟ در این گزارش قصد داریم چند مورد از غذاهای تایید شده‌ای که حاوی آهن هستند را معرفی کنیم.

وزیر بهداشت :تجمیع بیمه ها اولین مشکل حوزه سلامت

وزیر بهداشت، مشکلات حوزه سلامت کشور را در چهار موضوع دانست و گفت: اولین مشکل ما مسئله تجمیع بیمه هاست که همچنان باقی است.

چگونه چربی ران را در عرض دو هفته آب کنیم؟

برای اینکه بتوانید چربی ران خود را به طور موثر کم کنید و از بازگشت آن جلوگیری نمایید، باید یک رژیم غذایی سالم را دنبال کنید و ورزش‌های مناسبی را انجام دهید.

راهنمای کامل برای کاهش کلسترول به طور طبیعی

شاید بتوان گفت کلسترول یکی از بحث برانگیزترین اجزای سلامت کلی است. روش‌های بسیار زیادی برای کاهش طبیعی کلسترول وجود دارد که ممکن است شما از آن بی‌خبر باشید. ممکن است سوالات زیادی در مورد غذاهایی که برای کاهش تعداد کلسترول مفید است داشته باشید. به عنوان مثال، آیا باید نگران کلسترول بالا باشیم یا اینکه تنها نوع خاصی از کلسترول نگران کننده است؟

خواص نمک اپسوم

6 مزیت غیر منتظره نمک اپسوم برای سلامتی و زیبایی

مکانیسم بروز جوش در بدن از دیدگاه طب سنتی

یک متخصص طب سنتی مکانیسم بروز جوش در بدن از دیدگاه طب سنتی را تشریح کرد.

چرا نمی‌توانیم چربی‌های شکمی را آب کنیم؟

6 دلیلی که شما قادر نخواهید بود از شر چربی‌های شکم خلاص شوید

تاریخچه حجامت به قدمت ۳۳۰۰ سال پیش از میلاد مسیح

یک دستیار تخصصی طب سنتی، تاریخچه حجامت که به قدمت ۳۳۰۰ سال پیش از میلاد مسیح برمی‌گردد را تشریح کرد.

علت مرگ‌های ناگهانی در ورزشکاران کمتر از ۳۵ سال

رئیس کمیته پزشکی فدراسیون بیماران خاص گفت: متاسفانه مرگ‌های ناگهانی در ورزشکاران جوان کمتر از ۳۵ سال بسیار زیاد شده که ناهنجاری‌های مادرزادی قلب و شل شدن عضله قلب شایعترین علت آن است.

قطعی ترین و موثر ترین راه درمان آلرژی های فصل بهار

یکی از مشکلاتی که با نزدیک شدن فصل بهار در میان بسیاری از مردم کشور بوجود می‌آید، آلرژی فصلی است. اگر شما نیز نسبت به این امر با مشکل رو‌برو هستید، باید بدانید چگونه با مشکل خود کنار بیایید.

آماده‌باش ایران در برابر «کرونا»

زائران خانه خدا نگران‌اند؛ نگران ویروس «کرونا» که حالا ٢ سالی می‌شود در عربستان جا خوش کرده است. بیماری که اوج آن در تابستان ‌سال گذشته، گریبان مردم عربستان را گرفت و حالا با گذشت یک سال، ٢ هفته مانده به آغاز مراسم حج، زمزمه‌های شیوع بالای آن، بلندتر شنیده می‌شود. وزارت بهداشت عربستان، ششم شهریور ماه امسال، از مرگ ١٩ نفر در کشورش به دلیل ابتلا به کرونا خبر داد.

وزیریهداشت: جشن تکمیل خانه‌های بهداشت تا پایان مهر ماه/ افتتاح بیش از 300 خانه بهداشت در هفته دولت

وزیر بهداشت با بیان اینکه از دو هزار خانه بهداشت وعده داده شده، تا به حال بیش از 1000 مورد به بهره برداری رسیده گفت: تا پایان مهرماه 1500 خانه بهداشت دیگر راه‌اندازی می‌شود تا مجموع خانه‌های بهداشت ساخته شده حتی بیش از وعده‌ای که دادیم بوده وبه خدمت رسانی بیشتر به روستاییان بپردازد.