کد خبر: ۲۳۸۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین گفت: هم‌اکنون ترافیک در محور قزوین-کرج نیمه‌سنگین است و رانندگان با سرعت مطمئنه در این محور حرکت کنند.
به گزارش نامه نیوز، محمدرضا محمدی اظهار داشت: تا به این لحظه حادثه خاصی در محورهای استان گزارش نشده است و با توجه به قرارگیری دو روز تعطیلی پشت‌سر هم شاهد افزایش تردد‌ وسایط نقلیه در محورهای استان هستیم.
 
وی با اشاره به ترافیک جاده‌ای در محورهای استان قزوین، اعلام کرد: هم‌اکنون ترافیک در محور قزوین-کرج نیمه‌سنگین است و رانندگان با سرعت مطمئنه در این محور حرکت کنند.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین تصریح کرد: در محورهای قزوین-رشت و قزوین-زنجان نیز شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و روان هستیم و تا به این لحظه در این محورها نیز شاهد حوادث رانندگی خاصی نبوده‌ایم.
 
محمدی با اشاره به اینکه تردد در محورهای شهری استان با سهولت انجام می‌گیرد، عنوان کرد: در جاده‌های شهری استان نیز تردد خودروها به سهولت انجام می‌شود و مأموران راهنمایی و رانندگی همانند گذشته برای برخورد با رانندگان متخلف در این محورها مستقر هستند.
 
وی به رانندگان توصیه کرد: به هنگام رانندگی باید صبر و حوصله را پیشه کرده و رانندگان با سرعت مطمئنه در جاده‌ها حرکت کنند.
 
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قزوین با اشاره به اینکه عمده تصادفات در جاده‌ها به دلیل عدم توجه رانندگان به جلو است، گفت: از رانندگان می‌خواهیم که به هنگام رانندگی از گوشی موبایل استفاده نکنند چراکه کوچک‌ترین غفلتی سبب به وقوع پیوستن حوادث ناگوار می‌شود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: ترافیک ، قزوین ، کرج
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار