کد خبر: ۲۳۹۴۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۷
فرهاد مجیدی در تازه ترین مصاحبه اش کادرفنی استقلال را نشانه گرفته و صحبت های زیادی را در این زمینه انجام داده است.
به گزارش نامه نیوز ، در این رابطه ستار همدانی عضو ثابت کادرفنی امیر قلعه‌نویی صحبت هایی جنجالی و بحث برانگیزی را با "ورزش سه" انجام داده است که پس از انجام این صحبت ها باید منتظر واکنش فرهاد مجیدی باشیم. 

همدانی می‌ گوید: آقای مجیدی در مورد بی کفایتی کادرفنی صحبت کرده. ابتدا باید مشخص شود که منظور آقای مجیدی از بی کفایت بودند یعنی چه؟ امیر قلعه‌نویی بدون شک و طی آمار موفق ترین مربی لیگ‌برتر است. سه قهرمانی با استقلال، 2 قهرمانی با سپاهان، یک نایب قهرمانی با تراکتور و نتایج درخشانش با مس در یک نیم فصل این ها همه گویای موفقیت بزرگ امیر قلعه‌نویی است. شاید در این یکی، دو فصل موفقیت چندانی به دست نیاورده باشیم. مگر پپ گواردیولا هم هر فصل قهرمان می‌ شود؟ تیم های بزرگ دنیا از آث میلان گرفته تا رئال مادرید و همچنین مربیان بزرگ دنیا یک سال قهرمان می‌ شوند و سال دیگر مقامی به دست نمی‌ آورند. این قانون فوتبال است. نتایجی که امیر قلعه‌نویی در لیگ‌برتر گرفته بر هیچ کس پوشیده نیست و بهتر است مردم در این زمینه قضاوت کنند. ما نمی‌ خواستیم جواب این آقا را بدهیم ولی آقای مجیدی حرمت ها را شکسته و پا را از گلیمش درازتر کرده. آقای مجیدی نباید فراموش کند چه کسی باعث شد او بعد از فراموش شدن اسمش دوباره فرهاد مجیدی شود. چه کسی او را به استقلال آورد و با کمک به او باعث شد که در بین هواداران محبوب شود. اما این آقا احترام به استاد را فراموش کرده است. نتایج موفقیت آمیز قلعه‌نویی در سال های اخیر چیزی نیست که کسی بتواند آن را کتمان کند حتی در سطح ملی هم قلعه‌نویی با امکاناتی کمتر از آقای کی‌روش توانست تیم را در همان مرحله ای که آقای کی‌روش حذف شد، برساند. با این تفاوت که آن بازی، مقابل کره قدرتمند بود و آقای کی‌روش در بازی مقابل عراق بازی را واگذار کرد. پس آقای مجیدی باید درباره مسائل فنی در مقابل استاد خودش تعظیم کند و صحبتی به زبان نیاورد و هر زمان توانست در لیگ‌برتر مربیگری کند و حتی به نتایجی که امیر قلعه‌نویی رسیده، نزدیک شد در مورد مسائل فنی و کفایت و عدم کفایت نظر دهد.

همدانی که از صحبت های مجیدی خیلی ناراحت شده بود در ادامه می‌ گوید: آقای مجیدی خداوند ناظر بر اعمال انسان هاست و هیچ چیز از چشم او پوشیده نیست. کاش همه شکست ها داخل زمین فوتبال بود. شما بهتر است به مسائلی مهمتر از فوتبال برسید و کفایت خود را ابتدا برای خودتان مشخص کنید و بعد فوتبال. آقای مجیدی کاش می‌ شد در حضور خدا به او پاسخ دهید چه شد که به یکباره از فوتبال خداحافظی کردید؟ مردم ایران، مردم باهوشی هستند که یک روز بالاخره حقایق را می‌ فهمند. آقای مجیدی مردم ایران یک روز همه چیز را نه تنها در مورد شما بلکه در مورد همه آدم هایی که با سیاه بازی سعی بر فریب اذهان عمومی دارند برای آنها همه چیز رو می‌ شود. آقای قلعه‌نویی و من هم اگر خطایی داشته باشد، مطمئن باشید از چشم خدا دور نیست و دست ما هم رو می‌ شود.

همدانی در پایان می‌ گوید: شما که ادعای استقلالی بودن و آبی بودن را می‌ کنی همان کسی هستی که در سخت ترین شرایط و در حساس ترین شرایط استقلال را تنها گذاشتی و با بهانه های واهی مردم را فریب دادی. آقای مجیدی بهتر است روی کارت تمرکز داشته باشی و به زندگی ات برسی و به کسانی که شناسنامه این فوتبال هستند، توهین نکنی. به هر حال امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که آقای مجیدی خیلی زود به جرگه مربیان بپیوندد و آن موقع است که متوجه می‌ شود که امیر قلعه‌نویی چه کارهای بزرگی در حق او کرده و افتخاراتی که کسب کرده نه تنها سخت بلکه رویایی است. من برای آقای مجیدی و تمام دشمنانمان آرزوی شادی و آرامش می‌ کنم و قضاوت در مورد صحبت های من را به مردم واگذار می‌ کنم و از مردم می‌ خواهم کمی تامل کنند و به اتفاقاتی که افتاده است فکر کنند. ماه هیچ وقت پشت ابر نمی‌ ماند و چهره واقعی انسان ها خیلی زود مشخص می‌ شود.

منبع: ورزش سه
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار