کد خبر: ۳۴۰۶۸۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۰۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
کل پاداش دریافتی اعضای وقت هیات مدیره سایپا در یک سال نصف حقوقهای ماهانه برخی مدیران دولت و10درصد حقوق یک ماه برخی مدیران بانکی کنونی هم نبوده است که برخی از اعضای هیات مدیره، آن را نیز دریافت ننموده اند.
به گزارش نامه نیوز، دفتر صاحب امتیاز روزنامه وطن امروز تکذیبیه ای خبر پاداش 600 میلیون تومانی مهرداد پذرپاش و اعضای هیات مدیره سایپا را تکذیب کرد. متن کامل این تکذیبیه در ادامه می آید:

"مطلب ذکر شده در روزنامه ارگان دولت که متعلق به بیت المال است از اساس تکذیب می شود." مطلبی که گرچه با دستور مقامات ارشد دولتی که پیرو افشاگری های فیش های نجومی توسط روزنامه وطن امروز عصبانی می باشند ،نگارش ومنتشر شده کذب محض است. عدد ذکر شده در صورت های مالی شرکت سایپا وپاداش درج شده در آن که روزنامه ایران قصد دارد با برجسته سازی آن نوعی تسویه حساب از پیگیری موضوع فیش های نجومی توسط روزنامه وطن امروز با آقای بذرپاش داشته باشد، به هیچ عنوان به افراد هیئت مدیره پرداخت نگردیده است. توجه شما را به نکات ذیل جلب می نمایم؛

1. عدد ذکر شده (300 میلیون تومان) در صورت مالی که مصوب مجمع عمومی سایپا می باشد به سهامداران حقوقی پرداخت می شود واین مبلغ به هیچ عنوان به اعضای هیات مدیره پرداخت نشده است. سهامداران حقوقی وقت شرکت که اعضای هیئت مدیره شرکت سایپا را انتخاب می کنند عبارتند از سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی وگروه بهمن .

 2. طبق سیاستهای وزارت صنایع وقت وابلاغ سازمان گسترش و نوسازی حداکثر سقف پرداختی پاداش سالیانه اعضای هیات مدیره شرکتهای زیرمجموعه مبلغ 30 میلیون تومان در سال بوده است که این یعنی 5درصد عدد ذکر شده در گزارش شما ویعنی یک/هشتم دریافتی یک ماه مدیرعامل یک بانک دولتی کنونی که اسم آن در رسانه ها ذکر گردیده است که مدارک آن در اسناد مالی سازمان گسترش موجود می باشد.

 3. آقای بذرپاش تنها نیمی از سال 88 را در شرکت سایپا بعنوان مدیرعامل بوده است.

 4. کاش شما هم بجای تخریب رقبای سیاسی در کنار مردم ماجرای فیش های نجومی را پیگیری می نمودید نه اینکه با فرافکنی سعی در انحراف موضوع اصلی داشته باشید.

5. کل پاداش دریافتی اعضای وقت هیات مدیره سایپا در یک سال نصف حقوقهای ماهانه برخی مدیران دولت و10درصد حقوق یک ماه برخی مدیران بانکی کنونی هم نبوده است که برخی از اعضای هیات مدیره، آن را نیز دریافت ننموده اند. بارها اعلام آمادگی کرده ایم که با حضور دوربین صداوسیما به منازل برخی مدیران دولتی ومنتقدین برویم تا سطح زندگی برای مردم شفاف وروشن شود که مردم بهترین قاضی می باشند.

در آخر شما که همکار رسانه ای می باشید وبطور قطع دستور از مقامات ارشد دولت دریافت کرده اید را حلال کرده ولی مسببان اصلی این دروغ پردازی را در این ماه عزیز وشبهای نورانی به خداوند می سپاریم.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۲
غیر قابل انتشار: ۰
بردیا
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
0
0
وقتی تکذیب میکنین یعنی باورکنيم؟
اشنا
Denmark
|
۱۶:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
0
0
حالاکه جریان فیش حقوقی رسیده به دلواپسان بیانیه میدهندوتکذیب میکنند.اونطرف خوبه امااین طرف خوب نیست ونبایدروبشه.مثل اختلاس هاشون راستی این همه سرمایه اقای بذرپاش ازکجاامده.تواین سن وسال هزینه روزنامه راازکجامیده.میشه اینوچاپ کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار