به‌روز شده در: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۶
کد خبر: ۳۸۰۹۲۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۷
در گفت وگو با نامه نیوز؛
مخالفت و هجمه ها علیه ایشان چیزی جز افزایش محبوبیت ایشان و اندیشه و مکتب ایشان نداشت.
حجت الاسلام والمسلمین محسن غرویان در گفت و گو با نامه نیوز در خصوص فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: هرکسی که میان خود و خدایش را اصلاح کند خداوند نیز میان آن شخص و مردم را هم اصلاح میکند.  
 
وی ادامه داد:میبینیم که ایشان نفر اول خبرگان تهران و کشور میشوند و این نشان دهنده این است که مردم چقدر ایشان را دوست داشتند.  
 
غرویان با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی رابطه میان خود و خدای خود را اصلاح کرده بود، خاطرنشان کرد :خداوند نیز به همین دلیل محبوبیت وی را در دل مردم بیشتر کرد. ایشان چیزی که در ذهن مردم بجای گذاشت صبر و ادب و اخلاق و بردباری است که برای همه مردم مانند یک درس است.  
 
این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه شاگردان مکتب آیت الله باید راه ایشان را ادامه دهند، تصریح کرد : مردم توقع دارند افرادی مانند حسن روحانی که اکنون ریاست قوه مجریه را بر عهده دارد، راه آیت الله هاشمی را ادامه دهد.  
 
وی ادامه داد: ایشان یار و یاور رهبر انقلاب بودند و رهبری نیز ایشان را همانند بازوی خود داشتند و اکنون بزرگترین غم و اندوه در دل رهبری است که یار دیرین خود را از دست دادند.
 
غرویان با بیان اینکه آیت الله هاشمی اکنون در کنار امام خمینی(ره)، شهید بهشتی و موسوی اردبیلی وسایر یاران انقلاب قرار دارند و انشاءالله راه ایشان پر ره رو باشد. آیت الله همواره در ذهن و قلب مردم جای دارد.  
 
غرویان با تاکید بر اینکه من به اراده الهی و صفای آیت الله ایمان دارم، گفت :مخالفت و هجمه ها علیه ایشان چیزی جز افزایش محبوبیت ایشان و اندیشه و مکتب ایشان نداشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار