کد خبر: ۳۸۵۸۱۰
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
تماس وایبری از آمریکا با ایران رایگان شد.
Rakuten، مالک ژاپنی شبکه پیام رسان وایبر، در واکنشی اعتراضی به فرمان جدید دونالد ترامپ اعلام کرد که تماس وایبری از آمریکا با هفت کشوری که ترامپ ورود اتباع آن به آمریکا را منع کرده، منجمله ایران، بصورت رایگان امکانپذیر خواهد بود. این سرویس از طریق Viber Out، سرویس مکالمات بین المللی این اپلیکیشن، در اختیار کاربران است. کاربران می توانند با تمام خطوط ثابت و موبایلی در سومالی، سودان، سوریه، ایران، عراق، لیبی و یمن تماس برقرار کنند. همچنین شهروندان این کشورها می توانند با استفاده از وایبر با کشور آمریکا تماس تلفنی رایگان برقرار کنند. در ادامه با تک شات همراه باشید.

به گزارش نامه نیوز به نقل از تک شات، با توجه به تلاش Airbnb برای فراهم آوردن سکونتگاه های موقت برای افرادی که با این فرمان ترامپ دچار مشکل شده اند، و ارایه خدمات رایگان دو طرفه توسط وایبر، دنیای تکنولوژی در تسهیل تحمل اوضاع پیش آمده نقش خواهد داشت.

مدیر ارشد عملیاتی وایبر، مایکل اشمیلوف نیز اظهار کرد:


وایبر همیشه خود را به فراهم آوردن امکان برقراری تماس آزادانه و امن کاربران در هر کجا و هر زمان متعهد دانسته است. تحت شرایط موجود، خود را موظف می دانیم به کاربران خود کمک کنیم که هر چه بیشتر با هم در ارتباط باشند.
برچسب ها: وایبر ، آمریکا ، ایران
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار