به‌روز شده در: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
کد خبر: ۳۸۸۹۵۴
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۲
در گفت و گو با نامه نیوز؛
البته اصولگرایانی که مشی اعتدالی دارند ممکن است به سمت حمایت از روحانی بروند همانطور که برخی از اصلاح طلبان نیز به سمت حمایت از رقیب میروند.
محمدحسین فرهنگی،‌نماینده سابق مجلس در گفت و گو با نامه نیوز با اشاره به برنامه اصولگرایان و جبهه مردمی انقلاب اسلامی گفت: وحدت به این بستگی دارد که در مورد استان ها و گزینه های نهایی چگونه تصمیم گیری صورت بگیرد که اجماع را در بر داشته باشد.

وی ادامه داد: باید بتوانند همه کاندیداهای محتمل را در حمایت از کاندیدای نهایی بسیج کنند و برای مقابله با تخریب ها برنامه های مناسبی داشته باشند.تا مانع از رفتارها و بداخلاقی ها شوند. در این صورت شاید بتوانند این اجماع و وحدتی که مد نظرشان هست را در سراسر کشور اجرایی کنند.

فرهنگی با اشاره به وحدت میان اوصولگرایان و پایداری ها،‌تصریح کرد: در این خصوص باید ببینیم جبهه مردمی چه تصمیمات و برنامه های را اتخاذ خواهد کرد و در این مسیر از شیوه و راه کارهای استفاده میکند.

نماینده سابق مجلس با اشاره به فضای انتخاباتی سال آتی‌،گفت: بعید میدانم اصولگرایان بخواهند از روحانی حمایت کند،‌ معتقدم یک فضای دو قطبی در جامعه حاکم خواهد شد.

وی ادامه داد: البته اصولگرایانی که مشی اعتدالی دارند ممکن است به سمت حمایت از روحانی بروند همانطور که برخی از اصلاح طلبان نیز به سمت حمایت از رقیب میروند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی

تور لحظه آخری

ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار