کد خبر: ۳۹۴۷۵۶
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
سرمربی تیم فوتبال استقلال به دلیل خواسته غیر منطقی که از هیات مدیره استقلال داشته و آنها با این موضوع مخالفت کرده‌اند علیه آنها مصاحبه می‌کند.
علیرضا منصوریان در اکثر مصاحبه هایي که در چند وقت اخیر داشته به هیات مدیره استقلال خرده گرفته چرا برنامه اقتصادی افتخاری را تایید نکردند تا پول به باشگاه برسد اما او هرگز نگفته که ماجرای این کار اقتصادی چیست.

به گزارش نامه نیوز، ماجرا از این قرار است که افتخاری قصد داشته برای پرداخت مطالبات بازیکنان در فصل گذشته که فشار زیادی به باشگاه آورده اند تا پرداخت شود، از یک موسسه مالی ۵ میلیارد وام بگیرد.

جالب است که این موسسه مالی از اسپانسرهای این باشگاه هم به شمار می رود اما اعضای هیات مدیره مخالفت کرده اند.

دلیل مخالفت این است که افتخاری می خواهد ۵ میلیارد تومان از بودجه استقلال در فصل آینده را به عنوان وام برای فصل فعلی بردارد تا پول های فصل گذشته برخی از بازیکنان را بدهد و اعضاي هیات مدیره هم براي اینکه حق آیندگان استقلال پایمال نشود با این خواسته مخالفت کرده اند.

اعضاي هیات مدیره استقلال معتقد هستند شاید برای فصل آینده در این باشگاه نباشند و مدیران جدید وقتی به باشگاه بیایند با انبوهی از بدهی ها و پیش خور شدن بخشی از بودجه استقلال روبرو می شوند و عملكرد آنها نيز زيرسوال خواهد رفت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار