کد خبر: ۳۹۴۸۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
سرمربی پرسپولیس توانایی حل بزرگ ترین مشکل تیمش را ندارد.
برانکو ایوانکویچ سرمربی کروات پرسپولیس که به پروفسور مشهور است، با وجود تلاش زیاد و انگیزه فوق العاده ای که دارد اما هنوز در حل یک معضل بزرگ در تیمش نتوانسته قدم مناسبی بردارد.
به گزارش نامه نیوز به نقل از خبر ورزشی ، بزرگ ترین مشکل در پرسپولیس، از دست دادن موقعیت های گوناگونی است که این تیم خلق می کند. در واقع یک تیم، همه وظایف خود را به درستی انجام می دهد و توپ به خوبی بین خطوط می چرخد، طراحی حمله شکل می گیرد، دفاع حریف تسلیم می شود اما سرخپوشان بلد نیستند ضربه آخر را به درستی بزنند تا به گل های بیشتری برسند.
دلیل اصلی شکست مقابل الریان قطر نیز دقیقا همین بود، سرخپوشان باید در این بازی حداقل با حساب 4 بر 3 یا 5 بر 3 به برتری می رسیدند اما از بس توپ خراب کردند که حریف را آزاد گذاشتند تا دروازه شان را باز کند و سه امتیاز را بگیرد.
پرسپولیس در دیداری بازنده بود که اصلا مستحق شکست نبود ولی چون تیم برانکو نمی تواند به راحتی دروازه حریفانش را باز کند، این طور به مشکل برمی خورد. مشکلی که از ابتدای فصل نیز پرسپولیس را رها نمی کند و همواره دست بر گریبان این تیم دارد. به همین خاطر است که سرخپوشان بیشترین تعداد برد های خود را با حساب یک بر صفر به دست آورده اند در حالی که در هر بازی، حداقل سه فرصت گلزنی داشته اند.

برچسب ها: برانکو ، پرسپولیس ، فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار