کد خبر: ۳۹۴۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴
انتخابات پست نایب رئیسی دوم و سوم فدراسیون فوتبال برگزار شد.
انتخابات نایب رئیس دوم و نایب رییس فدراسیون در امور بانوان برگزار شد و در نهایت حیدر بهاروند به عنوان نایب رئیس دوم فدراسیون و رئیس کمیته مسابقات با 54 رای و دکتر لیلا صوفی زاده، نایب رئیس سوم و رئیس کمیته بانوان  با 54 رای انتخاب شدند.

به گزارش نامه نیوز مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با حضور 59 عضو مجمع در آکادمی ملی المپیک و با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال و دکتر داورزنی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به همراه اعضای هیات رئیسه فدراسیون و اعضای مجمع امروز چهارشنبه 25 اسفند ماه برگزار شد.

مهدی تاج درباره مجمع امروز (چهارشنبه) فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: این نشست مطلوب بود. اعضای مجمع به دو نفری که من معرفی کرده بودم، اعتماد کردند.

وی در مورد پخش کلیپ در جلسه امروز مجمع گفت: فیلم خوبی بود که تنوع داشت و مورد تأیید وزیر ورزش و جوانان قرار گرفت.

وی در خصوص مشکل فدراسیون فوتبال با جیووا گفت: در مورد جیووا ابهاماتی وجود داشت که وارد حل اختلاف شده‌ایم. از 23 مورد جلسه قبلی مجمع فدراسیون فوتبال به سه مورد رسیده‌ایم که امیدوارم ابهامات باقیمانده هم حل شود.

رئیس فدراسیون فوتبال در ارتباط با اختلافات فدراسیون با صداوسیما تصریح کرد: الحمدالله تفاهم خوبی با صداوسیما داریم.

وی در مورد اینکه کارلوس کی‌روش برای دیدن بازی پرسپولیس و الریان قطر در دوحه حضور داشته و آیا این مسئله به معنای پایان اختلافات است، گفت: مشکل کی‌روش و پرسپولیس حل شده و بازیکنان پرسپولیس هم در لیست تیم ملی حضور خواهند داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار