کد خبر: ۳۹۴۹۴۷
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷
مدیران باشگاه پرسپولیس در اعلام کمک های مردمی به این باشگاه بدقولی کرده اند.
در حالی که حدود یک هفته از اعلام نیاز باشگاه پرسپولیس برای جذب کمک های مردمی برای پرداخت بدهی های این باشگاه زمان می گذرد اما مسئولان این باشگاه روی قولی که به رسانه ها و هواداران برای اعلام شفاف کمک های مالی داده بودند نماندند تا بدقولی بزرگی را به آنها انجام دهند.

به گزارش نامه نیوز، از زمان اعلام نیاز علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس برخی از رسانه ها خواستار این شدند که کمک های مردمی به صورت شفاف اعلام شود تا جای شک و شبهه پیش نیاید اما این اتفاق رخ نداد و تنها یک بار در روز شنبه اعلام شد که چیزی در حدود ۴۰۰ میلیون تومان به حساب این باشگاه پول واریز شده است.

این در حالی است که حدود یک هفته از شروع این کمک های مردمی زمان می گذرد اما از بعد از روز شنبه دیگر به هیچ عنوان مبلغ کمک های مردمی اعلام نشد تا شبهاتی در این خصوص به وجود بیاید.

به نظر می رسد کمک های مردمی آن قدر کم بوده که مسئولان پرسپولیس ترجیح داده اند که رقم آن اعلام نشود که در صورت چنین موضوعی همان طور که چند روز پیش نوشتیم این طرح اعلام نیاز از هواداران با شکست مواجه شده یا اینکه هواداران به مدیران باشگاه اعتماد نکرده اند تا به این فراخوان لبیک بگویند.

هر چه که هست جامعه رسانه و هواداران پرسپولیس منتشر شفاف سازی مسئولان این باشگاه در زمینه کمک های مالی هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار