کد خبر: ۳۹۵۱۲۵
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۴
با واریز مبلغی به حساب بازیکنان استقلال، اعتصاب اعضای این تیم به پایان رسید.
امروز که استقلالی ها به محل تمرین رفتند تا نتیجه وعده مدیران باشگاه را ببینند با بسته هایی حاوی مواد شوینده و بهداشتی مواجه شدند.

به گزارش نامه نیوز، این مسئله خشم بازیکنان را در پی داشت و باعث شد بازیکنان دوباره تمرین را تحریم کنند و خواستار استعفای جهانیان شوند.

ساعاتی بعد افتخاری در مصاحبه ای با سایت باشگاه از حل مشکلات و مخالفت با استعفای جهانیان از سوی وزیر ورزش و جوانان خبر داد.

افتخاری گفت: آقای دکتر سلطانی فر با استعفای جهانیان مخالفت کرد و در تماس تلفنی با اینجانب اظهار داشت همه مسائل را زیر نظر دارد و در جا به جایی افراد تسلیم هیاهو نخواهد شد. مشکلات پیش آمده در خصوص پرداخت پول بازیکنان ارتباطی به آقای جهانیان ندارد بلکه آقای جهانیان جهت رفع مشکل پیش آمده نه تنها همکاری نمودند بلکه پیگیر رفع مشکل بازیکنان بودند. خوشبختانه با هماهنگی صورت گرفته و پیگیری های جناب آقای دکتر سلطانی فر و دکتر داورزنی و مساعدت و همکاری دکتر رضایی مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر، مشکل پرداخت پول بازیکنان مرتفع و در ساعت 20 به حساب اعضای تیم واریز شد.

برخی بازیکنان استقلال نیز واریز شدن پول به حساب های خود را تایید کردند و به این ترتیب اعتصاب پایان یافته و به زودی بازیکنان در تمرین شرکت خواهند کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی

تور لحظه آخری

ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار