به‌روز شده در: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۳
کد خبر: ۳۹۵۲۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۳
سخنگوی سازمان آتش نشانی از یک حریق گسترده در یک مجتمع مسکونی واقع در شهرک راه آهن خبر داد.
سید جلال ملکی در گفت و گوبا میزان گفت: ساعت 2:43 بامداد آتش سوزی درشهرک راه آهن واقع در بلوار ساحل به نیروهای سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد.

به گزارش نامه نیوز ، وی افزود: بلافاصله آتش نشان های چهار ایستگاه به همراه تجهیزات کامل به محل اعزام و امداد رسانی های خود را آغاز کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به وضعیت محل حادثه اظهار کرد: حریق در یک مجتمع 24 واحدی که دارای 3 بلوک بود رخ داده وپارکینگ این مجتمع دچار حریق شده بود.

ملکی ادامه داد: در این حادثه 3 دستگاه خودرو شامل پرشیا،‌ ام وی ام، و ماکسیما دچار حریق شده و به طور کامل شعله ور شده بودند.

وی با  بیان اینکه آتش نشان ها از سرایت حریق به خودروهای موجود در پارکینگ جلوگیری کردند تصریح کرد: زمانی که آتش نشان ها در محل حاضر شدند 3 خودرو کاملا شعله ور و حریق در حال سرایت به خودروهای دیگر پارک شده در پارکینگ و خوشبختانه با تلاش آتش نشان ها از گسترش آتش جلوگیری شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی از نجات 40 شهروند گرفتار در این مجتمع مسکونی خبر داد و بیان کرد: آتش نشان ها علاوه بر خاموش کردن آتش 40 شهروند گرفتار در این مجتمع مسکونی را از محل خارج کرده و در نهایت 10 تن از این افراد که دچار دود گرفتگی و مصدومیت شده بودند را تحویل نیروهای اورژانس دادند.

ملکی تاکید کرد: آتش نشان های حاضر در این عملیات ساعت 4:26 عملیات خود را به اتمام رسانده و ایمن سازی محل را به طور کامل انجام دادند.
منبع: میزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی

تور لحظه آخری

ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار