کد خبر: ۳۹۵۴۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۶
رئیس فدراسیون فوتبال می گوید استفاده از مربیان ایرانی در قرارداد سرمربی تیم ملی لحاظ نشده در حالی که این ادعا صحت ندارد.
مهدی تاج در توجیه تصمیمی که کارلوس کی روش برای کنار گذاشتن مربیان ایرانی از کادر فنی تیم ملی اتخاذ کرده اعلام کرد که در قرارداد سرمربی تیم ملی بندی نیست که او را مجبور به استفاده از مربیان ایرانی کند.

به گزارش نامه نیوز، رئیس فدراسیون در حالی چنین ادعایی را مطرح کرده که نگاهی به قرارداد کی روش نشان می دهد که دقیقا چنین بندی در قرارداد وی گنجانده شده است.

در بند 13 قرارداد کی روش به صراحت اعلام شده که وی می تواند از دو دستیار خارجی استفاده کند و دو دستیار دیگرش باید ایرانی باشند و توسط فدراسیون فوتبال انتخاب شوند.

کی روش پس از اینکه در اردوی امارات، ملی پوشان پرسپولیس را به تهران فرستاد از دستیاران ایرانی اش هم خواست به تهران بازگردند که آنها این کار را نکردند و از همان زمان تا امروز حق بازگشت به اردو را ندارند.

گفته می شود افشین پیروانی به عنوان مدیر تیم های ملی مذاکراتی با کی روش انجام داده تا نظر وی را تغییر دهد هر چند که رسما اعلام شده مربیان ایرانی حداقل در دو بازی پیش روی تیم ملی برابر قطر و چین در کنار کی روش نخواهند بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار