کد خبر: ۴۰۶۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۳
سرمربي سابق پرسپوليس در مورد شكايتش از اين تيم توضيحاتي ارائه كرد.
دايي كه شكايتش از پرسپوليس با اعتراض مديران قرمزهاي پايتخت به استيناف رفته و گفته مي شود بايد مبلغي بالغ بر سه و نيم ميليارد تومان بگيرد، متني منتشر و توضيحاتي ارائه كرد.

به گزارش نامه نيوز، متن منتشر شده توسط سرمربي جديد سايپا را در زير مي خوانيد:

در مورد اخبار مربوط به شکایت از پرسپولیس باید مسائلى را بگویم که شاید از آن بى اطلاع باشید. بعد از رفتنم از پرسپولیس این باشگاه باید طبق قرارداد مطالبات مالیاتى مرا پرداخت مى کرد. من هیچ بحثى بر سر مسائل مالى نداشتم و فقط بارها و بارها به مدیریت پرسپولیس نامه زدم که این موضوع را پیگیرى کنید.  ١٩ بار،بله ١٩ بار نامه زدم و اما حتى یک بار پاسخى داده نشد. در طول دوران زندگى ام هرگز سابقه مسدودى حسابم وجود نداشت و سر عدم پیگیرى مسوولان پرسپولیس حسابم مسدود شد، حتى تمام ماشین هایم توقیف شد و براى اولین بار ممنوع الخروج شدم.

در تمام این سالها بابت پرداخت به موقع مالیات بارها مورد تقدیر مسوولان اداره مالیات قرار گرفتم. به نظر شما نباید براى احقاق حقم شکایت کنم وقتى به ١٩ نامه من بى توجهى مى شود و همه چیز را شوخى و بازى تصور مى کنند؟ متاسفانه این مساله در مورد بسیارى از دوستان و بازیکنان سابق هم رخ داده که این یک توهین آشکار به افرادى است که در این تیم بزرگ و مردمى کار کرده اند. گره اى که با دست باز مى شود را با دندان باز نمى کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار