به‌روز شده در: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
کد خبر: ۴۰۶۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
بدترین خبر ممكن برای پرسپولیسی‌ها، حكم AFC و محرومیت تماشاگران از تماشای بازی با لخویا بود؛ خبری كه دیروز همه فوتبال ایران را تحت‌ تأثیر قرار داد و به ویژه برانكو را شوكه كرد.
بدترین خبر ممكن برای پرسپولیسی‌ها، حكم AFC و محرومیت تماشاگران از تماشای بازی با لخویا بود؛ خبری كه دیروز همه فوتبال ایران را تحت‌ تأثیر قرار داد و به ویژه برانكو را شوكه كرد.
به گزارش نامه نیوز به نقل از خبرورزشی، سرمربی پرسپولیس هم ناباورانه در این ارتباط با ما صحبت كرد.

* خبردار شدید كه باید مقابل لخویا بدون تماشاگر بازی كنید؟

واقعاً متأسفم. خبر خیلی بد و ناراحت‌كننده‌ای بود. شوكه شدم، باور نمی‌كنم و نمی‌دانم چه بگویم!

* قبول دارید در غیاب یار دوازدهم كار دشواری پیش رو دارید؟

دقیقاً! ما یار دوازدهم خودمان را در بازی با لخویا در اختیار نداریم. حضور آنها می‌توانست بچه‌های پرسپولیس را باانگیزه و شور بیشتری به مصاف حریف بفرستد.

* حالا چه اتفاقی می‌افتد. بسیاری از پرسپولیسی‌ها نگران این بازی هستند؟

ما یك پوئن مثبت را از دست دادیم ولی هواداران واقعی پرسپولیس نگران نباشند. بازیكنان پرسپولیس با تمام وجود در بازی با لخویا وارد زمین می‌شوند و مطمئن باشید بهترین نمایش خود را ارائه می‌دهند ولی واقعاً حیف شد!

* آیا این حكم عادلانه بود؟

سر در نمی‌آورم چرا باید هواداران ما را محروم كنند؟

* سال 2015 AFC به دلیل پرتاب مواد آتش‌زا تماشاگران پرسپولیس را با محرومیت تعلیقی مواجه كرد. حالا این حكم تعلیقی پس از اتفاقات بازی با الوحده امارات اجرایی شده است.

شما ببینید در 2 سال اخیر تماشاگران ما هیچ رفتار غیرورزشی در استادیوم‌های مختلف نداشته‌اند، حالا هم مستحق چنین حكمی نیستند. ما برای قرار گرفتن در جمع 8 تیم برتر آسیا تلاش می‌كنیم و این منصفانه نیست بدون تماشاگر باشیم.

* كنفدراسیون فوتبال آسیا همیشه دنبال پر كردن ورزشگاه بوده حالا چرا باید چنین حكمی صادر كند؟ فكر نمی‌كنید برخی تماشاگران احساسی پرسپولیس هم...

پرسپولیس ثابت كرده پرتماشاگرترین تیم باشگا‌هی آسیاست. خالی كردن ورزشگاه آزادی صحنه‌ غم‌انگیزی است. تماشاگر ما چه‌كار كرده است كه باید چنین محرومیتی را تجربه كند؟

* شیطنت خاویر آگیره سرمربی الوحده امارات در این تصمیم AFC تأثیرگذار نبود؟

گفتم كه نمی‌دانم چه شد كنفدراسیون فوتبال آسیا چنین تصمیمی گرفت.

* برخی هم حرف از نفوذ قطری‌ها زدند!

من نمی‌توانم در این رابطه چیزی بگویم اما همه می‌دانند تماشاگران ركن اساسی فوتبال و سرمایه باشگاه‌هایی مثل پرسپولیس هستند. وقتی صدای تماشاگران خودمان را در استادیوم آزادی می‌شنویم قدرت‌مان دو برابر می‌‌شود و متأسفانه این پتانسیل از ما گرفته شد.

* روحیه بازیكنان پرسپولیس پس از این حكم پایین نمی‌آید؟

به هر حال اتفاقی است كه افتاده و باید تا روز بازی با لخویا آن را مدیریت كنیم. بچه‌های پرسپولیس هم همگی حرفه‌ای بوده و به اهمیت صعود به جمع 8 تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا واقف هستند. ان‌شاءا... در بازی با لخویا خیلی چیزها را ثابت می‌كنیم هر چند تأكید می‌كنم كارمان سخت‌تر از قبل شد.
برچسب ها: برانکو ، پرسپولیس ، فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
پربازدید های ورزشی
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار