به‌روز شده در: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۵
کد خبر: ۴۰۶۲۳۹
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
نماینده سابق مجلس معتقد است که ‌این مردم هستند که باید منافع و مصالح خودشان را ببینند و مدیریتی را انتخاب کنند که بتواند با صداقت و هوشیاری از منافع آن‌ها پاسداری کند.
حجت السلام حسین انصاری راد، نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با نامه نیوز و با اشاره به اهمیت شرکت در انتخابات روز جمعه گفت:‌ سرنوشت کشور را باید مردم تعیین کنند . این حق  مردم است و کشور نیز متعلق به همه ایرانیان با هر تفکر و مذهب است؛ مسئولین از طریق مردم انتخاب می‌شوند و صاحب اصلی این کشور نیز مردم هستند.

وی ادامه داد: ‌این مردم هستند که باید منافع و مصالح خودشان را ببینند و مدیریتی را انتخاب کنند که بتواند با صداقت و هوشیاری از منافع آن‌ها پاسداری کند. کشور مانند منزل است و مردم نیز همانند صاحبان آن منزل، ‌که باید در خصوص امورات خانه خود تصمیم گیری کنند.

انصاری راد با بیان اینکه رای دادن و تعیین سرنوشت کشور یک حق طبیعی و اساسی برای مردم است،‌خاطرنشان کرد: ‌این حق در قانون اساسی هم به آن اشاره شده است و هیچ گروهی نمی‌تواند این حق را از آن‌ها بگیرد. این مردم هستند که باید با توجه به خواسته‌های خود رئیس‌جمهوری را انتخاب کنند که حافظ منافع آن‌ها باشد.

وی ادامه داد: شرکت نکردن در انتخابات هیچ مسئله ای را حل نمی‌کند و شرکت در انتخابات هم همه‌ی مسائل را حل نمی‌کند بلکه باعث حل شدن بخشی از آن‌ها می‌شود.مردم بدانند  زمانی که رای می‌دهیم گام‌هایی را در جهت اصلاح و رسیدن به خواسته‌های خودمان برداشته و سوء استفاده‌های که ممکن است در حاکمیت باشد را کم می‌کنیم.

انصاری راد در پایان تصریح کرد: رسیدن به مدیریت مطلوب و اصلاحات راهی جز شرکت کردن در انتخابات نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار