کد خبر: ۴۰۶۶۹۰
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۷
رییس ستاد انتخابات استان تهران از مشارکت بیش از ۷۰ درصدی مردم تهران در انتخابات خبرداد.
سید شهاب‌الدین چاووشی در جمع خبرنگاران از مشارکت بی‌سابقه مردم استان تهران در انتخابات ریاست جمهوری خبرداد و گفت: بیش از ۷۰ درصد واجدان شرایط انتخابات در استان تهران شرکت‌کرده‌اند که تا کنون بی‌سابقه است.

به گزارش نامه نیوز، همچنین مهرداد سهرابي رئيس كميته فن‌آوري اطلاعات ستاد انتخابات استان فارس با يادآوري اين‌كه تعداد واجدان شرايط راي دادن در فارس، 3 ميليون و 512 هزار و 961 نفر بوده است، گفت: با در نظر گرفتن تعداد واجدان شرايط تاكنون مشاركت مردم فارس در انتخابات نزديك به 70 درصد بوده است.

همچنین فرماندار مشهد پیش‌بینی کرد که میزان مشارکت مردم مشهد در انتخابات به 70 درصد رسیده باشد.

رییس ستاد انتخابات استان کرمان هم از مشارکت بالای 70 درصد همشهری هایش خبر داد: بررسی های لحظه ای نشان داده که مردم بالای 70 درصد در شهر کرمان و در استان بالای 63 درصد در پای صندوق های رای حضور دارند.

از سویی دیگر محمدرضا مروارید استاندار ایلام نیز تأکید کرد: تاکنون 338 هزار نفر از واجدین شرایط در انتخابات شرکت کرده‌اند که معادل 76.5 درصد است که پیش‌بینی می‌شود تا پایان رای‌گیری این میزان به 80 درصد برسد و به این ترتیب استان ایلام یکی از استان‌های برتر از نظر مشارکت خواهد بود.

حضور بیش از 70 درصد از مردم اهل کرمانشاه در انتخابات نیز نکته‌ای بود که رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه بر آن تأکید کرد.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان‌شرقی نیز خبر داد که «میزان مشارکت مردم آذربایجان‌شرقی در این دوره از انتخابات بیش از 60 درصد است و پیش بینی می‌کنیم به بیش از 70 درصد نیز افزایش یابد.»
منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار