کد خبر: ۴۱۲۵۶۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹
مدیرعامل سابق استقلال علیه مدیران فعلی این باشگاه موضع گیری کرد.
علی فتح الله زاده که علاقه زیادی به مدیرعاملی دوباره در استقلال دارد امروز مصاحبه ای رادیویی انجام داد و علیه مدیران فعلی باشگاه موضع گرفت.

به گزارش نامه نیوز، بخشی از اظهارات مدیرعامل سابق آبی ها را در ادامه می خوانید:

*هر وقت بازیکنی می‌گرفتم مردانه قیمت او را می‌گفتم و همان را ثبت می‌کردم و حتی به سازمان لیگ هم آن را اعلام می‌کردم.
 
*آن زمان که هیچکس جرات نداشت اعلام کردم با تیموریان 2میلیارد قرارداد بستم.

*ممکن است من یک بازیکن را 2 میلیارد بخرم ولی سال بعد 6 میلیارد آن را بفروشم، این خودش یک نوع بیزینس است.

*رویانیان دوست عزیز من چون پول زیادی داشت قیمت‌ها را بالا می‌داد ولی من به عنوان یک استقلالی نمی‌توانستم تحمل کنم که رقیبم در حال پیشرفت است ولی من پیشرفت نکنم. هوادار من هیچوقت دوست نداشت از تیم رقیب عقب بیفتد. قبول دارم که قیمت‌ها آن سال بالاتر رفت ولی اگر من آن کار را نمی‌کردم قهرمانی لیگ به دست نمی‌آمد و حتی با همه امکاناتی که پرسپولیس داشت ما قهرمان لیگ شدیم حتی سال بعد جام حذفی را گرفتیم و سال پس از آن جزء 4 تیم برتر آسیا بودیم.
 
*استقلال یک بازیکن خریده که یک میلیارد و 200 نمی‌ارزد اما یک میلیارد و 700 میلیون خریداری شده است. من هم بیایم پولی بیشتر از این نمی‌دهم. همین حالا هم بعضی از باشگاه‌ها 2 میلیارد پول به برخی بازیکنان داده‌اند.
 
*هر وقت آقای جلالی با 500 میلیون مربی‌گری کرد، بازیکن هم 500 میلیون می‌گیرد. من اگر در پیکان باشم هیچوقت بازیکن 2 میلیاردی نمی‌خرم چون کسی از ما انتظار قهرمانی ندارد ولی در استقلال و پرسپولیس حتماً باید قهرمان شوید و حتی نایب قهرمانی را هم قبول ندارند.
 
*مرتب نگوییم پول‌ها از بیت‌المال خرج می‌شود. اگر این پول‌ها بیت‌المال است چرا دو باشگاه را رها نمی‌کنند. 

*اگر باشگاه استقلال خصوصی شود باور کنید بازیکن 3 میلیاردی هم برای آن می‌خرم چون من بازیکن را با 3 میلیارد می‌خرم و بعد آن را 10 میلیارد می‌فروشم. 
 
 
*مدیران فعلی استقلال نباید ضعیف کار کنند. تا الان خوب کار نکردند و استقلال سال گذشته هم همین شرایط را داشت. اگر قرار است همین بازیکنان را تمدید کنیم باز هم دوم می‌شویم. با آنکه بازیکن خوب نخریدند ولی پول بیشتری دادند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار