کد خبر: ۴۱۲۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
سرمربی تیم ملی فوتبال از ادامه همکاری با ایران بعد از جام جهانی اطمینان ندارد.
روز گذشته بخش هایی از گفتگوی کارلوس کی‌روش با هفته‌نامه «اکسپرسو» پرتغال منتشر شد که به مسائل مربوط به حضور وی در اروپا اختصاص داشت.

به گزارش نامه نیوز، کی روش در این گفتگو در خصوص حضورش در ایران نیز صحبت هایی را مطرح کرده که در ادامه بخش هایی از این اظهارات را می خوانید:

سرمربیگری در فوتبال ایران بنا به دلایل سیاسی و مذهبی دشوار است. گاهی اوقات برخی بازی‌های دوستانه لغو می‌شود از جمله بازی با تونس.

ایرانی‌ها عاشق فوتبال هستند. در ایران 17 روزنامه ورزشی وجود دارد که مسابقات ورزشی را پوشش می‌دهند. 80 میلیون جمعیت ایران همگی فوتبال را دنبال می‌کنند و پرسپولیس به تنهایی 25 میلیون هوادار دارد.
 
فوتبال ورزش اول، دوم و سوم در ایران است. بازی‌هایی از تیم ملی ایران بوده که 30 هزار هوادار پشت درهای بسته ورزشگاه مانده‌ و به دلیل پر شدن ورزشگاه شانس تماشای بازی را از دست داده‌ و از پشت‌ درهای بسته بازی را از رادیو گوش داده‌اند.
 
ایران کشوری زیبا و بسیار جذاب است که قدمتی 3500 ساله دارد. می‌دانم مردم غرب چه ذهنیتی از ایران دارد، اما آنها را برای سفر و دیدن از ایران دعوت می‌کنم. دنیا، دنیای دیوانگی گاوبازها و سرخپوست‌ها نیست! در نهایت همه ما انسان هستیم.
 
نمی‌دانم بعد از جام جهانی 2018 در ایران خواهم ماند یا خیر!
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار