کد خبر: ۴۱۷۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۱
داريوش شجاعيان با كلي سر و صدا به استقلال پيوست تا در فصلي كه در انتها به جام جهاني‌ مي‌رسد، شانسش براي ملي‌پوش شدن را بيش از پيش بيازمايد.
به گزارش نامه نیوز ،  او البته فصل قبل هم به اردوي تيم ملي دعوت شد ولي با انتقاد فراز كمالوند، سرمربي گسترش فولاد (تيم قبلي شجاعيان) روبه‌رو شد. او در ارتباط با آخرين وضعيت خودش در اردوي ارمنستان حرف زد.

*شرايط تيم در اردوي ارمنستان چطور بود؟

شرايط خيلي خوبي داشتيم. تمرينات منظم و متنوعي برگزار كرديم كه باعث شده به مرز بالايي از آمادگي برسيم. فكر مي‌كنم با ادامه اين روند و تا قبل از شروع مسابقات ليگ برتر بتوانيم به شرايط مورد نظر كادر فني براي ورود به ليگ برسيم.

* بازي‌هاي تداركاتي چقدر به شما كمك كرد؟

خيلي خوب بود. ما دو بازي دوستانه داشتيم كه هر دو، به نوعي تيم ما را تحت فشار گذاشت.

* نتيجه هم در اين دو بازي براي‌‌تان اهميت داشت؟

براي خود ما كه داشت ولي براي كادر فني نه. در واقع مربيان تيم از ما خواسته بودند در هر دو بازي فقط به فكر اجراي صحيح تاكتيك‌هاي تيمي باشيم و در وهله دوم مراقب ساق‌هاي‌مان هم باشيم كه آسيب‌ديدگي برايمان به وجود نيايد. ما با اين دو هدف اصلي در اين دو ديدار به ميدان رفتيم و دنبال برد و باخت نبوديم.

* پس هدف اصلي‌‌تان را مشخص كرده‌ايد؟

البته! همه هدف ما يعني بازيكنان تيم و كادر فني اين است كه با قدرت هر چه بيشتر و هماهنگي هر چه بالاتر وارد ليگ شويم.

* الان از نظر هماهنگي خودت با تيم چه توصيفي از شرايطت داري؟

خوب است. البته اين را كادر فني تشخيص مي‌دهد نه من. ولي خودم حس مي‌كنم بازي به بازي بهتر مي‌شوم. يعني با تيم هماهنگ‌تر مي‌شوم.

* بازيكن مشخصي هست كه بايد كنارش بازي كني؟

فعلاً كه كنار دو، سه بازيكن تيم بازي كرده‌ام. فكر مي‌كنم كادر فني مي‌خواهد همه ما تحت هر شرايطي بتوانيم كنار هم بازي كنيم.

* جو اردوي ارمنستان چطور بود؟

جو، جو صميمانه‌اي بود. همه در اوج فشار تمرينات با هم دوستانه رفتار مي‌كردند و اين صميمت سبب مي‌شد تا خستگي ناشي از بدنسازي را هم كمتر حس كنيم.

* توانسته‌اي با تيم جديدت كنار بيايي؟

اتفاقاً اين مهمترين نكته براي من بعد از پيوستن به استقلال بود. اين كه همه اعضاي تيم مرا به خوبي بين خودشان پذيرفتند و من هم سعي كردم خيلي سريع با همه دوست شوم.

* كدام بازيكنان بيشتر در اين مهم نقش داشتند؟

از بزرگترهاي تيم خيلي ممنونم كه مرا به خوبي در جمع استقلالي‌ها پذيرفتند و اين باعث شد من هم راحت‌تر با فضاي استقلال آشنا شوم. از اينكه كنار بازيكنان بزرگي در استقلال هستم، خيلي خوشحالم و مي‌خواهم فصل خوبي در پيش داشته باشم.

* به تيم ملي هم فكر مي‌كني؟

صددرصد فكر مي‌كنم. سال منتهي به جام جهاني‌ است و مي‌خواهم بختم را براي رسيدن به ليست تيم ملي امتحان كنم. خيلي انگيزه دارم و اميدوارم بتوانم هم به استقلال كمك كنم، هم به خودم. چون هر اتفاقي در اين سال مي‌تواند در آينده فوتبالم تأثيرگذار باشد.

* درباره رويارويي با تيم صنعت نفت در اولين بازي ليگ كه فراز كمالوند هدايتش را برعهده دارد، چه نظري داري؟

هيچ نظري ندارم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار