به‌روز شده در: ۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
کد خبر: ۴۱۹۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
رئیس جمهور سوریه اظهار داشت، دولت و ملت سوریه با دلاوری‌های ارتش و رشادت ملت خود همچنان مقابل دشمن تروریستی ایستادگی می‌کند.
به گزارش نامه نیوز به نقل از سایت شبکه العهد، بشار اسد، رئیس جمهور سوریه و فرمانده کل ارتش و نیروهای مسلح در سخنرانی خود به مناسبت هفتاد و دومین سالروز تاسیس ارتش سوریه گفت: توانستیم ایستادگی کنیم و بسیاری از دستاوردها را محقق ساختیم و این دستاوردها به لطف دلاوری‌های ارتش، یکپارچگی ملت غیور سوریه و خون شهدای ما که خاک این کشور را از پلیدی‌های متجاوزان پاک کرده، همچنان ادامه دارد.

بشار اسد تاکید کرد، سوریه از طرفی با دشمن تروریستی - تکفیری مواجه است که تاریخ آن را به خود ندیده و از طرف دیگر نیز با طرف‌های منطقه‌ای و بین‌المللی روبه‌روست که سال‌هاست تلاش می‌کنند بر تمام منطقه تسلط یابند.

رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد: ارتش سوریه در جنگ کنونی که از بیش از شش سال ادامه دارد پیروز خواهد شد در حالی که طرف‌های منطقه‌ای و بین‌المللی برای نابودی امنیت منطقه تلاش می‌کنند.

اسد تاکید کرد، برخی می‌خواهند از طریق دروازه سوریه که قلب منطقه و محور اساسی آن است بر کل منطقه تسلط یابند.

رئیس‌جمهوری سوریه اظهار داشت: مبارزان ارتش حماسه‌ای از بزرگی را نوشتند و امنیت و ثبات را تقویت کرده و می‌کنند.

ارتش سوریه قرار است امروز اول اوت روز تاسیس ارتش را جشن بگیرد. در حالی که درگیری‌ها در اکثر جبهه‌های جنگ به جز جبهه‌های جنوب در درعا، سویداء قنیطره و غوطه شرقی دمشق که شاهد آتش‌بس است، ادامه دارد.
منبع: ایسنا
برچسب ها: بشار اسد ، دشمن ، سوریه
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار