کد خبر: ۴۱۹۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۷
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: به نظر می‌رسد انتخابات برای آقای روحانی تمام شده اما برای ما اصحاب رسانه تازه آغاز شده است و به دلیل شکایت نهادهای دولت، عملاً به کارمند دادسرای رسانه تبدیل شده‌ایم.
پرویز سروری دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، با اشاره به اظهارات اخیر روحانی مبنی بر اینکه انتخابات تمام شده و در حال حاضر فصل همدلی و هم‌نوایی است، اظهار داشت: به نظر می‌رسد انتخابات برای آقای روحانی تمام شده اما برای ما اصحاب رسانه تازه آغاز شده است و به دلیل شکایت نهادهای دولت، عملاً به کارمند دادسرای رسانه تبدیل شده‌ایم.
 
به گزارش نامه نیوز، سروری ادامه داد: این مطلب که رئیس‌جمهور مطرح کرده ظاهرا دستور آتش‌بس به منتقدان خود است و قرار است دولت همچنان آتش‌ریزی خود را روی سر منتقدین ادامه دهد، در حال حاضر هر روز در دادسرا صف طویلی از منتقدین برای پاسخگویی تشکیل می‌شود و این نشان می‌دهد همه چیز از نگاه آقای روحانی یکطرفه است.
 
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تصریح کرد:  اگر آقای روحانی درصدد این است که یک وفاق و انسجامی را در کشور بوجود آورد، باید از دولت و خودش شروع کند و ایشان باید نشان دهد که انتخابات تمام شده و دیگر رئیس‌جمهور 24 میلیون نیست بلکه رئیس‌جمهور 80 میلیون نفر است.
 
سروری در عین حال افزود: اما اظهارات آقای روحانی نشان می‌دهد که وی خود را رئیس جمهور 24 میلیون می‌داند و همدلی و همراهی را از منتقدین طلب می‌کند لذا ما فکر می‌کنیم این روند نمی‌تواند منجر به همدلی و هم‌نوایی شود چرا که توپخانه دولت همچنان در حال آتش‌ریزی روی منتقدین است و هر روز موجی از شکایت‌ها به دادسرای رسانه ارسال می شود.
 
وی خاطرنشان کرد: ما حتماً براساس رسالت انقلابی خود وظیفه داریم از دولت حمایت کنیم اما این به معنای بستن باب نقد نیست بلکه معتقدیم کج‌اندیشی‌ها و انحرافات و مطالبی که موجب می‌شود قطار دولت به حاشیه برود با نقد جدی در ریل خود قرار می‌گیرد.
 
سروری همچنین گفت: ما همه این شکایات را به جان می‌خریم چراکه یکی از رسالت‌های انقلابی ما در بیان نقاط ضعف دولت است که از دید دولتی‌ها مغفول مانده است، رسانه‌های انقلابی می‌توانند این انتقادات را مشفقانه به دولت انتقال دهند اما آقای روحانی باید بداند حرکتی به سمت منتقدین صورت نداده‌ است.
منبع: فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار