کد خبر: ۴۱۹۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
سلطانی در گفت و گو با نامه نیوز:
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر من کامیابی نیا هم می توانست در بین بهترین های سال فوتبال حضور داشته باشد.
بهروز سلطانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی نامه نیوز در خصوص شرایط این تیم در لیگ برتر امسال گفت: بعد از قهرمانی در سوپر جام می شد متوجه شد که این پرسپولیس امسال هم تیم قدرتمندی است و بعد از بازی با فولاد خوزستان به این قطعیت رسیدم که این تیم امسال هم توان بالایی دارد.

وی ادامه داد: پرسپولیس به اندازه نیازهایش بازیکن خرید و بی جهت بازار را شلوغ نکرد. با بازی که مقابل نفت و فولاد از پرسپولیس دیدم به نظرم برانکو تیمی ساخته که امسال هم شانس اول قهرمانی خواهد بود هر چند که همیشه می گویند حفظ و تکرار قهرمانی از رسیدن به آن سخت تر است.

دروازه بان سال های دور پرسپولیس درباره اتفاقاتی که بین بازیکنان و باشگاه به وجود آمده هم افزود: من از تیم دور هستم و فقط از رسانه ها پیگیر اتفاقات هستم اما وقتی قراردادی بسته شده باید به آن عمل شود. خرج زندگی این روزها بالاست و بازیکنان هم روی پول های شان حساب کرده اند.

سلطانی در خصوص مراسم بهترین های فوتبال هم که برگزار شد اظهار داشت: به هر حال مشخص است که تیمی که قهرمان شده بیشترین عنوان بهترین ها را مال خود کند اما به دلیل عملکرد خیلی خوب کمال کامیابی نیا اعتقاد دارم حق او هم بود که جایزه ای در این مراسم بگیرد. او از بازیکنان اصلی و تاثیر گذار پرسپولیس در فصل قبل بود و وقتی چند بازی غیبت داشت جای خالی او احساس می شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار