به‌روز شده در: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۰
کد خبر: ۴۲۰۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۲
در گفت و گو با "نامه‌نیوز" عنوان شد؛
برای برخی از وزارت‌خانه‌ها مانند بهداشت، صنعت،اطلاعات و نیرو وزرای بسیار خوبی انتخاب شده اند، اما برای برخی دیگر از وزارت‌خانه ها توقعات آنطور که باید برآورده نشد .
جهانبخش محبی نیا، نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با نامه نیوز با اشاره به لیست وزاری پیشنهادی دولت گفت: در کل لیست مناسبی است.مثلا برای برخی از وزارت‌خانه‌ها مانند بهداشت، صنعت،اطلاعات ،نیرو و  کشور وزرای بسیار خوبی انتخاب شده اند، اما برای برخی دیگر از وزارت‌خانه ها توقعات آنطور که باید برآورده نشد .  
 
وی ادامه داد: معتقدم میانگین کابینه دوازدهم نسبت به کابینه دولت قبل کمی تنزل پیدا کرده است.احتمال می دهم 2 یا 3 وزیر نتوانند نمره قبولی را به دست بیاورند. 

محبی نیا با انتقاد از لیست کابینه دوازدهم گفت: متاسفانه نبود وزیر زن ، وزیر اهل سنت و وزرایی از اقوام ترک وعرب و غیره، یک نقطه ضعف برای کابینه است.این موضوعات اساسی است که باید بیشتر به آن توجه می‌شد. 
 
این نماینده اصولگرا ادامه داد: خوشبختانه روحانی علم مذاکره را به اهتزاز درآورده است ، اما متاسفانه بهره ای از این مشورت و رایزنی‌ها نبرد. ما مشکلمان با برخی از وزرا فقط بر سر برنامه آنها نیست که بخواهیم با برنامه قانع شویم، معتقدیم برخی از آن‌ها مشکلات فردی دارند؛یعنی برای قدو قامت وزارت قدشان کمی کوتاه است!   

نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار