کد خبر: ۴۲۰۶۴۵
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
از قول معاون وزیر ورزش و جوانان خبر اخراج دو بازیکن از تیم ملی اعلام شده که در صورت تایید می تواند برای فوتبال ایران تبعاتی به همراه داشته باشد.
بامداد امروز(پنجشنبه) خبری عجیب در برخی کانال های تلگرامی معتبر منتشر شد مبنی بر اینکه با اعلام محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان، مسعود شجاعی و احسان حاج صفی دیگر به تیم ملی دعوت نخواهند شد.

به گزارش نامه نیوز، شجاعی و حاج صفی اخیرا تیم پانیونیوس یونان را در بازی برگشت پلی آف لیگ اروپا برابر نماینده رژیم صهیونیستی همراهی کردند که حضورشان در این مسابقه واکنش های زیادی را به همراه داشت.

وزارت ورزش و جوانان بعد از این اتفاق حضور دو بازیکن در بازی مذکور را محکوم کرد اما تصمیم گیری در این خصوص را به فدراسیون فوتبال سپرد.

در حالی که خیلی ها عقیده دارند شجاعی و حاج صفی دیگر دعوت نخواهند شد بامداد امروز برخی کانال های تلگرامی نقل قولی از داورزنی منتشر کردند مبنی بر اینکه این دو بازیکن دیگر دعوت نخواهد شد و این در حالی است که وزارت ورزش، تصمیم گیری را به فدراسیون محول کرده است.

از سوی دیگر تایید چنین نقل قولی می تواند برای فوتبال ایران دردسرساز باشد و دخالت دولت در ورزش تلقی شود و احتمال دارد به زودی از سوی داورزنی تکذیب شود!
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار