کد خبر: ۴۲۱۰۰۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
آیا واقعا پرسپولیسی به منشا پاس نمی دهند یا اینکه این فرضیه تخیلات منشا است! هر چه هست یکی از سوژه های روز فوتبال ماست. از تیمی که فصل گذشته با صلابت قهرمان لیگ برتر شد و این فصل را هم با صلابت آغاز کرد و همه ی امتیازات را تا به این جای کار از آن خود نمود.
شاید برای قضاوت در این باره گفته های سید جلال گره کور ماجرا را باز کند. کاپیتان تیم پرسپولیس اصلا قبول ندارد که هم تیمی هایش به منشا پاس نمی دهد. او در این باره می گوید:« اصلا امکان ندارد کسی در پرسپولیس عمدا به منشا پاس ندهد.»

به گزارش نامه نیوز ، کاپیتان تیم پرسپولیس دوست دارد واکنشی هم به حرف های متقدین داشته باشد. به خصوص آنهایی که بر این باورند بیشتر پاس پرسپولیسی ها به مهدی طارمی ختم می شود تا منشا!
سید جلال در این باره می گوید: « برداشت ها قابل احترام است. اما بازیکن در زمین باید بهترین تصمیم را بگیرد و شاید گاهی در برخی از صحنه ها منشا بهترین بازیکن برای دریافت توپ نباشد.»
نمی شود این جمله سید جلال را رد کرد. پرسپولیسی ها همه دوست دارند در زمین پیروز شوند. قهرمانی اشان را تکرار کنند و از همه مهمتر در آسیا به روی سکو بروند. پاس ندادن به منشا همه آنها را متضرر خواهد کرد و نه این مهاجم را.
شاید منشایی که فصل گذشته در پیکان همه ی توپ ها به او ختم  می شده در پرسپولیس هم چنین انتطاری دارد در حالی که این انتظار منطقی نیست. در پرسپولیس مهدی طارمی هم گل زن است. حتی علی علیپور. این ها به کنار. فرشاد احمد زاده هم دوست دارد در موقعیت گل قرار بگیرد و چند بازیکن دیگر. از سویی تفاوت ها در سبک بازی پیکان و پرسپولیس است. در پیکان همه برای منشا بازی می کردند تا او گل بزند اما در پرسپولیس همه برای تیم بازی می کنند و تلاش ها بر این است تیم روی تاکتیک به گل برسد. طبیعتا اگر در پیکان و در هر بازی 6-7 پاس به منشا در محوطه جریمه حریف داده می شده در پرسپولیس این عددکاهش خواهد یافت چون بازیکنان دیگری هم هستند که در محوطه جریمه توپ می خواهند.
اما سید جلال در خصوص مصدومیت خود می گوید: « درد شدیدی دارم و مصدومیتم هنوز برطرف نشده.»
او یک بار دیگر جمله اش را در مورد تیم نفت تهران تکرار کرد و گفت:« باشگاه نفت آبروی فوتبال ایران را برده و متأسفم که می‌گویم اما کسی جرأت ندارد با این باشگاه برخورد کند.»

منبع : خبر ورزشی

نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار