کد خبر: ۴۲۱۱۵۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
مسئولان فدراسیون فوتبال به مسئولان فیفا در باره بحث اخراج دو ملی پوش ایرانی پاسخ مناسبی خواهند داد.
به دنبال اظهارات معاون وزیر ورزش و جوانان درباره اخراج احسان حاج صفی و مسعود شجاعی از تیم ملی به خاطر بازی کردن برابر نماینده رژیم صهیونیستی و هجوم کاربران ایرانی به صفحات مجازی فیفا برای ورود به این مسئله فیفا از فدراسیون ایران خواستار توضیح شد.

به گزارش نامه نیوز، فدراسیون فوتبال نیز در همین راستا پاسخ لازم را به فیفا اعلام و تاکید خواهد کرد این دو بازیکن به طور رسمی اخراج نشده اند.

طبق اعلام مدیران فیفا در صورت اینکه تایید شود بازیکنان با دستور وزارت ورزش از تیم ملی اخراج شده اند ایران با محرومیت و حتی تعلیق مواجه خواهد شد اما این اتفاق به طور رسمی رخ نداده و فدراسیون نیز به دنبال جلوگیری از این اتفاق است.

در واقع اظهارنظر یک مقام وزارت ورزش و جوانان دلیل کافی برای محروم کردن ایران به شمار نمی رود و مصاحبه داورزنی برای محرومیت ایران کافی نیست و اگر با دستور کتبی این اتفاق رخ دهد دردسرساز خواهد بود.

نکته جالب اینکه هنوز وزیر ورزش، رئیس فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش و دو بازیکن مذکور اظهارنظر مشخص در این خصوص نداشته اند و باید دید در اردوی جدید تیم ملی برای حضور در مرحله مقدماتی جام جهانی شجاعی و حاج صفی دعوت خواهند شد یا خیر.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار