به‌روز شده در: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
کد خبر: ۴۲۱۱۸۹
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۴
به گزارش نامه نیوز، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران درباره خبرهای ضد و نقیضی که از سوی دفتر سیدمحمد خاتمی در ارتباط با کابینه بیان می‌شود توضیح داد. اهم اظهارات او به شرح زیر است:

*اخباری که این روزها در فضای مجازی منعکس می‌شود منابع مشخصی ندارد و باعث سوء تفاهم‌های بسیاری می‌‌شود.

*عده‌ای هم به دنبال امیال واهداف خاصی بوده و درجهت خواسته‌های شخصی و گروهی خودشان حرکت می‌کنند و در جهت تقویت این اخبار برآمده و سعی می‌کنند بعضی اوقات بی‌اخلاقی‌هایی را انجام دهند.

*برخی از اخبار دروغ را به سیدمحمد خاتمی نسبت می‌دهند، به طور مثال اگر بخواهم به چنین اخباری اشاره کنم؛ می توانم به دیدار سیدمحمدخاتمی با آقای ربیعی اشاره کنم، اصل دیدار درست است اما اینطور نبوده که آقای ربیعی فقط در این مقطع خاص با رئیس دولت اصلاحات دیدار داشته باشد.

*آقای ربیعی در طول این چهار سال با آقای خاتمی ارتباط داشتند. این دو ارتباطشان صمیمی و عاطفی بوده و ربطی به این مقطع خاص کابینه ندارد.عده‌ای قصد دارند اصل ملاقات را رد کنند .

*برخی از رسانه‌ها بدون داشتن منابع دقیق و درست مطالب را مطرح می‌کنند که بعضاً در حال گمانه‌زنی هستند و از خودشان اجتهاد می‌کنند و این اخبار را به آقای خاتمی ربط می‌دهند.

*تاکنون هیچ خبری را از دفتر آقای خاتمی مخابره نکرده‌ایم، مبنی بر اینکه دیدار آقای ربیعی و آقای خاتمی دروغ باشد و اخباری که منتشر می‌شود بیشتر جنبه رقابت برخی گروه‌ها و یا افراد با آقای ربیعی را دارد.

منبع: ایلنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار