به‌روز شده در: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
کد خبر: ۴۲۱۱۹۳
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۹
وزیر امور خارجه تاکید کرد: برنامه‌ریزی‌های مناسب را برای توریسم بهداشت نه به عنوان متصدی بلکه به عنوان تسهیل‌گر در خدمت اقتصاد کشور انجام داده‌ایم.
محمدجواد ظریف در حاشیه حضور در مجلس درخصوص دیدارش با اعضای کمیسیون بهداشت گفت: دوستان کیمسیون بهداشت خواسته این بودند که در خصوص موضوعات مورد توجه آنها که مربوط به موضوعات کلی یعنی اولویت‌های سیاست خارجی است، گفت‌وگو داشته باشیم. در این دیدار، درخصوص توریسم بهداشت و سلامت و تبادل دانشجویان و همکاری‌های آموزشی بحث‌هایی صورت گرفت.  

به گزارش نامه نیوز، او با بیان اینکه جذب گردشگر یکی از اولویت‌های وزارت امور خارجه در اجرای برنامه‌‌های سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است، اظهار داشت: ساختار لازم را در وزارت امور خارجه برای اجرای آن برنامه‌ها در دولت دوازدهم تعریف کرده‌ایم.  

رئیس دستگاه دیپلماسی ادامه داد: ما برنامه‌ریزی‌های مناسب را برای توسعه توریسم بهداشت نه به عنوان متصدی بلکه به عنوان تسهیل‌گر در خدمت اقتصاد کشور انجام داده‌ایم.

ظریف یادآور شد: در زمینه روابط با همسایگان، اجرای برجام و جلوگیری از تکرار بدعهدی‌ها در این جلسه صحبت شد. امیدواریم با مجلس به عنوان نمایندگان آحاد ملت روابط و همکاری‌های خوبی را دولت دوازدهم داشته‌ایم. 
منبع: ایلنا
برچسب ها: ظریف ، امور خارجه ، بهداشت
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار