کد خبر: ۴۲۵۶۲۹
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
فنونی‌زاده در گفت‌وگو با نامه‌نیوز:
مدافع سابق پرسپولیس گفت: تغییرات همیشه بد نیست و برانکو به خوبی این موضوع را در بازی با الاهلی نشان داد.
مرتضی فنونی زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی نامه نیوز، در خصوص وضعیت این روزهای تیم پرسپولیس گفت: باید بگویم خوشبختانه شرایط تیم در جدول نشان دهنده وضعیت خوب تیم پرسپولیس است و بچه ها تا جایی که من می دانم از روحیه بالایی هم بهره مند هستند.

وی ادامه داد: این وضعیت ما را به آینده پرسپولیس در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا امیدوار کرده است و باید بازیکنان که از نظر شرایط مالی و روحی در وضعیت خوبی هستند در زمین با بهترین عملکرد راه و روند خوب شان را ادامه دهند.

فنونی زاده درباره بازی با الاهلی عربستان به نامه نیوز گفت: برانکو در نیمه اول شاید همه چیز را از دست داد اما در نیمه دوم دست به ریسک خوبی زد و ۳ تغیر در زمین انجام داد که هر ۳ تغیر در روند بازی تاثیر گذار بودند و دیدیم که بازی باخته با تساوی عوض شد.

وی ادامه داد: برانکو نشان داد تغیر همیشه بد نیست و در بازی با الاهلی این را به خوبی دیدیم. باید به برانکو و اندیشه های او اعتماد کنیم و اجازه دهیم او که به خوبی تیم و بازیکنانش را می شناسد از نظر فنی با خیال راحتی کار کند. فکر می کنم با ادامه این روند رد شدن از حریف عربستانی خیلی سخت نخواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار