کد خبر: ۴۲۶۴۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۱
مژده لواسانی در اینستاگرامش از مزاحمت و ایجاد صفحاتی به نام خود خبر داد.
 مژده لواسانی با انتشار عکس هایی از شکایت خود نوشت: اگر خاطرتون باشه هفته ی گذشته چندین پیج فیک به نام من و با ایجاد مزاحمت فراوان، باز شد و این مزاحمت ها ادامه پیدا کرد و فقط به چند صفحه ی جعلی ختم نشد!
 مژده لواسانی مژده لواسانی  شکایت کرد +عکس
به گزارش نامه نیوز،من برای اولین بار و با توجه به اینکه تذکرهای وارده به فرد مزاحم تأثیری نداشت، شکایت کردم و ظرف مدت 24 ساعت با تلاش و جدّیت پلیس فتا، متهم شناسایی و احضار شد و پرونده به مرجع قضایی ارجاع و قرار مناسب صادر گردید.
 
طی چند روز آینده، پرونده در دادگاه مربوطه بررسی میشه و لازم به ذکره که با توجه به جنبه ی عمومی این نوع جرائم،حتی با رضایت بنده به عنوان شاکی هم پرونده مختومه نمیشود و با مجرم طبق قانون برخورد خواهد شد.
 
تکمله یک:
بینهایت ممنونم از پلیس فتا، خاصه رئیس پلیس محترم فتای تهران، سرهنگ کاکوان و جانشین ایشان سرهنگ گودرزی، که با لطف و حمایت و پیگیری فوری باعث شدن در مدت بسیار کوتاهی فرد مورد نظر بازداشت شود.
 
به تمام دوستان هنرمندم توصیه میکنم که اینگونه مزاحمت ها و حتی توهین ها رو حتما از طریق پلیس فتا و با انجام شکایت به طور قانونی پیگیری کنند تا متخلفین مجازات شوند.
 
تکمله دو:
باید به طور ویژه از حضرت پدر جان عزیز دل تشکر کنم که با وجود تمام گرفتاریها و پرونده های سنگینی که این روزها دارند، مثل همیشه ی زندگیم پشت و پناه من بودند...
 
حضرت پدر، ممنونم که حتی ثانیه ای نمیذاری آرامشِ خانواده ی کوچک ما به خطر بیفته...شما نه فقط وکیل این پرونده، که بعد از خدا، وکیل تمام زندگی منی...تا هستم و خواهم بود.
 

 
منبع: جام جم آنلاین

برچسب ها: مژده ، لواسانی ، شکایت
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار