کد خبر: ۴۲۶۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۱
نگاهی به عملکرد لژیونرها
بازیکنان ایرانی هیرنفین و پانیونیوس شب خوبی در لیگ های هلند و یونان سپری کردند.
یکشنبه شب بازی های مختلفی در اروپا انجام شد و بازیکنان ایرانی نیز عملکرد متفاوتی ارائه دادند.

به گزارش نامه نیوز، در هفته چهارم لیگ اردیویسه هلند هیرنفین میزبان آیندهوون بود و با دو گل به پیروزی رسید. در این بازی رضا قوچان نژاد از ابتدا به میدان رفت و در دقیقه 4 پاس گل داد و در دقیقه 6 نیز گلزنی کرد تا تیمش خیلی زود کار را تمام کند. در این بازی که حریف از اواخر نیمه اول ده نفره شد، گوچی در دقیقه 74 یک پنالتی را هم از دست داد.

آلکمار نیز در دیگر دیدار این هفته لیگ هلند به مصاف بردا رفت و با نتیجه 2 بر یک از سد میهمانش گذشت. در این بازی نام علیرضا جهانبخش در بین 18 بازیکن آلکمار نبود.

در یونان و در هفته چهارم تیم پانیونیوس در حضور ثابت مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی برابر پانتولیکوس به میدان رفت و با درخشش شجاعی به تساوی یک بر یک رسید. مسعود در دقیقه 56 پنالتی گرفت و خودش با ضربه چیپ پنالتی را به گل تبدیل کرد اما تیمش در ادامه گل تساوی را دریافت کرد تا از پیروزی محروم شود.

در هفته ششم ژوپیر لیگ بلژیک تیم شارلوآ که از کاوه رضایی در ترکیب اصلی بهره می برد، در خانه استاندارد لیژ به میدان رفت و به تساوی بدون گل رسید و صدرنشین لیگ شد. در این بازی رضایی 61 دقیقه در میدان حضور داشت.

اوستنده قعر جدولی هم در شبی که رامین رضاییان روی نیمکت نشست به مصاف مچلن رفت.

در هفته نهم لیگ روسیه تیم احمد گروژنی با میلاد محمدی به مصاف لوکوموتیو مسکو رفت و برابر رقیب سرشناس خود به تساوی یک بر یک رسید. محمدی روی گل تساوی تیمش تاثیرگذار بود.

در هفته بیست و سوم لیگ دسته اول نروژ تیم میوندالن به مصاف رانهیم و با سه گل پیروز شد. سوشا مکانی در این بازی نیز در ترکیب اصلی قرار گرفت و توانست کلین شیت کند.

پیام صادقیان به خاطر صادر نشدن کارت بازی اش نتوانست عثمانلی اسپور را در هفته چهارم سوپرلیگ ترکیه همراهی کند ضمن اینکه مدتی است اثری از نام مهرداد پولادی هم در لیست تیم بانکوک یونایتد تایلند دیده نمی شود!

یکشنبه شب همچنین تیم وردربرمن که فصل را با دو شکست آغاز کرده در هفته سوم میهمان هرتابرلین بود و برابر این تیم به تساوی یک بر یک رسید و الکس نوری اولین امتیاز را با تیمش کسب کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار