کد خبر: ۴۲۷۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۶
گزینه دیگری غیر از حذف الاهلی نداریم
سرمربی پرسپولیس از انگیزه بالای خود و شاگردانش برای کسب نتیجه برابر الاهلی عربستان سخن گفت.
برانکو ایوانکوویچ در گفتگویی تصویری با برنامه 90 در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس در آستانه دیدار حساس با الاهلی عربستان صحبت کرد.

به گزارش نامه نیوز، سرمربی پرسپولیس با اعلام اینکه همواره برای پاسخگویی به برنامه 90 آماده است، در مورد حضور قرمزها در این مرحله از مسابقات گفت: باعث افتخار ماست که اینجا هستیم و خوشبختانه همه بازیکنان در سلامت کامل هستند غیر از سید جلال حسینی که مصدومیت مختصری دارد بقیه در رقابت برای حضور در ترکیب اصلی هستند.

وی افزود: خوشبختانه در تیم ما انگیزه و شور و نشاط زیادی وجود دارد که مساله مهمی است چون این بازیکنان هستند که در زمین تصمیم می گیرند و اگر در این ورزش شور و نشاط نباشد کار برای گرفتن نتیجه سخت خواهد شد.

برانکو با اشاره دوباره به اینکه حضور در این مرحله باعث افتخار است گفت: می دانیم 80 میلیون ایرانی این بازی را تماشا می کنند و اگر صعود کنیم جشن می گیرند. بازیکنان قطعا با حداکثر توان بازی می کنند.

وی افزود: اگر در زمین بجنگیم ممکن است ببازیم اما اگر نجنگیم از حالا باخته ایم. از 11 بازیکن اصلی باید حداقل 9 نفر با تمام توان بازی کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره وضعیت رقیب عربستانی گفت: الاهلی 8 ملی پوش دارد به همراه سوما که هم در بازی رفت به ما گل زد و هم با سوریه به ایران. آنها به قدری بازیکن دارند که ستاره یونانی را برای لیگ قهرمانان نیاورده اند. نسبت به تیم بازی رفت تغییراتی خواهند داشت و به خاطر صعود کشورشان به جام جهانی از روحیه مضاعفی نیز برخوردار هستند اما با همه این حرف ها ما گزینه ای غیر از تلاش مضاعف برای کسب نتیجه نداریم.

وی با اشاره به عملکرد شاگردانش در بازی رفت تاکید کرد: در آن بازی بچه های ما این اعتماد به نفس را داشتند که می توانند به بازی برگردند و شکست را با تساوی عوض کردند. بازیکنان ما برای کشورشان بازی می کنند بازی های ما برابر عربی ها خصوصا عربستانی ها حساسیت بالا دارد و مطمئن هستم شاگردانم تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا برای فوتبال ایران افتخار کسب کنند.

برانکو در پایان تصریح کرد: شانس زیادی داریم که به نیمه نهایی برسیم. همان اول گفتم گروه مان در مرحله مقدماتی چقدر سخت است و حرفم ثابت شد. اکنون الهلال به عنوان همگروهی ما به جمع چهار تیم پایانی رسیده و ما هم انتظار داریم بازی خوبی داشته باشیم و به نیمه نهایی برسیم که در این صورت از گروه مرگ هر دو تیم به نیمه نهایی می رسند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
پربازدید های ورزشی
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار