به‌روز شده در: ۰۴ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱
کد خبر: ۴۲۷۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۳
پرسپولیس در حالی الاهلی را شکست داد که به خاطر اشتباه بزرگ هافبک خود در آستانه حذف قرار گرفته بود.
اخراج کمال کامیابی نیا در دقیقه 10 بازی به خاطر یک تکل خشن پرسپولیس را در موقعیت بسیار سخت قرار داد اما در نهایت قرمزها توانستند با دوندگی بالا و البته هدایت و تعویض های خوب برانکو بازی را از آن خود کنند.

به گزارش نامه نیوز، کامیابی نیا که سابقه چندین بار اخراج از بازی ها را دارد و می توانست عامل اصلی حذف پرسپولیس در صورت ناکامی برابر الاهلی لقب بگیرد بعد از بازی دلیل اخراج را زرنگی بازیکن حریف عنوان کرد.

وی با انتشار متنی نوشت: «از هواداران واقعی پرسپولیس ممنونم که همه جوره ما را حمایت می‌کنند و خدا را شکر که بردیم. دست تک تک این بچه ها را می‌بوسم. یک معذرت خواهی هم بابت اینکه در صحنه خطا بازیکن حریف زرنگی کرد و باعث این اتفاق شد. امیدوارم در بازی های بعدی جبران کنم.»

کامیابی‌نیا و تلاش برای توجیه یک اشتباه بزرگ؛ زرنگی بازیکن حریف یا بی‌تجربگی هافبک مدعی؟

هافبک دفاعی پرسپولیس که پیش از شروع فصل برای تمدید قرارداد با باشگاه دچار اختلاف بود و به راحتی قراردادش را تمدید نکرد و یک بار نیز به خاطر قرار نداشتن نامش در ترکیب اصلی اعتراض کرد که منجر به حذفش از لیست 18 نفره قرمزها شد در حالی از زرنگی بازیکن حریف صحبت کرده که به گواه تمام کارشناسان داوری به درستی از بازی اخراج شده است و بهتر بود به جای اشاره به زرنگی بازیکن حریف، به بی تجربگی خود در این صحنه اشاره می کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
پربازدید های ورزشی
ببینید
بشنوید
فیلم
آخرین اخبار