کد خبر: ۴۲۷۵۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۴
مدافع نفت تهران می گوید علی کریمی نباید در این مقطع از فصل او را کنار می گذاشت.
به گزارش نامه نیوز ، هاشم بیک زاده به خبر ورزشی گفت دلیل کنار گذاشته شدنش از نفت تهران فنی نبوده است و می توانست برای این تیم بازیکن مهمی باشد.
از این که در لیست علی کریمی حضور نداری چه حسی داری؟
واقعا این موضوع ناراحت کننده است. ما اعتبار داریم و این مسائل کارمان را سخت می کند. مطمئن باشید این موضوع من را ناراحت کرده ولی فوتبال است و شاید قسمت ما هم این باشد. متاسفانه هر سال مشکلاتی برای من درست می شود که نمی توانم توانایی هایم را به طور کامل نشان بدهم.
از کریمی ناراحت هستی؟
از علی کریمی نه، از فوتبال ناراحت هستم. واقعا فوتبال ورزش بی رحمی است. کاش علی آقا زودتر می گفت تا می توانستیم کاری کنیم. از آقای کریمی که خودش فوتبالیست بوده تعجب می کنم چطور حاضر شد در این مقطع زمانی ما را کنار بگذارد.
حالا تکلیف تو چه می شود؟ باید نیم فصل بیرون بنشینی؟
خیلی دیر شد و حالا دیگر فصل نقل و انتقالات تمام شده است و نمی توانیم تا نیم فصل تیمی پیدا کنیم.  کاش آقای کریمی زودتر می گفت که می توانستیم در فرصت باقی مانده کاری انجام بدهیم. با این شرایط امیدوارم سازمان لیگ قانونی برای ما برگذارد.
چرا از وقتی ازاستقلال جدا شدی، هرگز موفق نشدی روزهای خوبت در فوتبال را ادامه بدهی؟
اینطور نیست، من سال خوبی در صبا داشتم و با آقای دایی روزهای خوبی را تجربه کردم. فصل بعد با ذوب آهن قهرمان جام حذفی شدم و یکی از بازیکنان خوب این تیم بودم.  الان هم دلیل جدا شدنم از نفت اصلا فنی نیست و مطمئن هستم می توانستم بهترین نمایش را داشته باشم ولی در بدترین زمان از لیست این تیم کنار گذاشته شدم.

منبع : خبر ورزشی
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار