کد خبر: ۴۳۴۳۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۱
یوسفی در گفت‌وگو با نامه نیوز:
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: کار سخت است اما حس می کنم پرسپولیس می تواند مقابل الهلال عربستان شگفتی سازی کند.
رحیم یوسفی در گفت و گو با نامه نیوز، در خصوص اینکه تیم پرسپولیس نزدیک به ۲ ماه است که در مسابقات به پیروزی نرسیده گفت: به هر حال بزرگترین تیم های دنیا هم روزهای افت دارند و نباید این طور تلقی کنیم که پرسپولیس ضعیف شده است.

وی ادامه داد: پرسپولیس ۲ سال خوب داشته و الان دچار افت شده است. به همین دلیل باید به این تیم کمک کرد تا دوباره شرایط بهتری را رقم بزند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص دیدار مقابل الهلال عربستان در عمان هم اظهار داشت: ما باخت بدی در بازی رفت به دست آوردیم. نتیجه اصلا قابل قبول نیست اما فوتبال همین است و همه کسانی که با فوتبال سر و کار دارند می دانند که در فوتبال نتایج بدتر از این هم رقم می خورد. جذابیت فوتبال به همین چیزهاست.

یوسفی ادامه داد: مگر برزیل در خانه اش ۷ گل از آلمان نخورد؟ این مسائل در فوتبال پیش می آید و نباید همه چیز را منی ببینیم. به نظرم الان کار برای پرسپولیس خیلی سخت شده اما از قدرت تیم خودمان هم نباید غافل شویم. می دانم کار سخت است اما حس می کنم پرسپولیس می تواند شگفتی سازی کند. مهم این است که در این بازی گل نخوریم و بتوانیم زود به گل برسیم. در این صورت این احتمال وجود دارد که بتوانیم نتیجه را جبران کنیم.

وی درباره احتمال رفتن برانکو از پرسپولیس به نامه نیوز گفت: روزی که قرار بود برانکو به پرسپولیس بیاید من مصاحبه ای کرده و از این تصمیم دفاع کردم. به نظرم او با توجه به شناختی که از فوتبال ایران داشت گزینه خوبی بود و عملکردش در تیم به خوبی حرف های من را ثابت کرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: الان هم حرفم این است که باید برانکو را در تیم نگه دارند. او الان اشراف خیلی زیادی به فوتبال ایران دارد و پرسپولیس و بازیکنانش را به خوبی می شناسد. بدون شک تداوم حضور برانکو می تواند باعث ادامه موفقیت های بیشتر پرسپولیس شود. باید به این نکته توجه کرد که هواداران و بازیکنان هم ارتباط خوبی با برانکو دارند و باقی ماندن او در تیم از هر چیزی مهمتر است. توصیه من به طاهری این است که قبل از هر چیزی قرارداد برانکو را تمدید کنند. این طوری خیال هواداران هم راحت تر است.

یوسفی در خاتمه بیان داشت: الان در کوچه و خیابان مردم که ما را می بینند می گویند که قرارداد برانکو را تمدید کنند. البته من که سمتی ندارم اما از مدیران باشگاه می خواهم تلاش کرده و خواسته پرسپولیسی ها را اجابت کند. باقی ماندن برانکو به سود پرسپولیس و حتی فوتبال ما خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار