کد خبر: ۴۳۹۹۲۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۱
پسر جوانی که متهم است کودک 11 ساله‌ای را در لانه کبوترانش در جنوب تهران به قتل رسانده‌است، صحت روحی و روانی‌اش از سوی کمیسیون سه نفره پزشکی قانونی تأیید شد.
 به گزارش نامه نیوز متهم که پسر 22 ساله‌ای به نام علی است، شامگاه هفدهم شهریور ماه امسال کودک 11 ساله‌ای به نام ابوالفضل را به بهانه نشان دادن کبوتر به خانه‌شان کشاند و به طرز هولناکی به قتل رساند.
متهم پس از قتل، جسد مقتول را همراه برادر بزرگش در جاده قدیم قم رها کرد. علی چند روز بعد از اعلام مفقودی پسر 11 ساله به عنوان مظنون حادثه به دستور قاضی دشتبان، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران بازداشت شد.
وی در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد. متهم در ادعایی گفت: در دوران کودکی مرد جوانی در پارک مرا آزار و اذیت کرد. از آن روز به بعد این موضوع مرا آزار می‌داد. مدتی بود ابوالفضل را داخل پارک در حال بازی می‌دیدم تا اینکه روز حادثه تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم تا به سرنوشت من گرفتار نشود. 
همزمان با ادامه تحقیقات، پزشکی قانونی اعلام کرد متهم دارای سلامت روحی و روانی است، اما علی به نظریه پزشکی قانونی اعتراض کرد. بدین ترتیب متهم برای معاینه و مشخص‌شدن صحت روحی و روانی‌اش در اختیارکمیسیون سه نفره پزشکی قانونی قرار گرفت. در نهایت صبح دیروز کمیسیون سه نفره پزشکی قانونی صحت روحی و روانی متهم را هنگام قتل تأیید کرد
برچسب ها: شیطان ، شیطان ، شیطان
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار