کد خبر: ۴۴۱۴۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۶
استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی با پرداخت و تعیین تکلیف بدهی ها و تامین مدارک و اسناد مستند برای فدراسیون فوتبال تاییدیه لازم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت کردند.
در فاصله چند ساعت مانده به پایان مهلت تیم های ایرانی برای دریافت مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا، پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان در خبری اعلام کرد که مشکل سه تیم پرطرفدار حل شده است.

به گزارش نامه نیوز، در این خبر آمده است: در پایان مهلت کنفدراسیون فوتبال اسیا ، تیم های استقلال ، پرسپولیس و تراکتور سازی با حمایت گسترده و مذاکره و پیگیری فدراسیون فوتبال ، با پرداخت و تعیین تکلیف بدهی ها و تامین مدارک و اسناد مستند برای ارسال به کنفدراسیون فوتبال اسیا ، مجوز حرفه ای گری خود را برای حضور در مسابقات فصل اینده لیگ قهرمانان آسیا بدست آوردند.

افتخاری مدیر عامل استقلال در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه این موضوع را تایید کرد و افزود : به هواداران استقلال اعلام می کنم که با حمایت دکتر سلطانی فر و کمک های آقای تاج خوشبختانه دگیر مشکلی از بابت بدهی 15 – 20 ساله گذشته نیست و این موضوع را پس از بیست سال بصورت ریشه ای حل کرده ایم تا خیال دوستداران استقلال راحت باشد.

حاجی بیگی عضو هیات مدیره پرسپولیس هم با اشاره به موفقیت مذاکرات و تلاش های روزهای اخیر هیات مدیره و بویژه آقای گرشاسبی گفت : خبر گرفتن مجوز حرفه ای گری و حفظ سهمیه لیگ قهرمانان آسیا خبر خوبی برای دوستداران پرسپولیس است و به آنها اعلام می کنم به هیچ عنوان دیگر نگرانی وجود ندارد و کمک های دکتر سلطانی فر و فدراسیون فوتبال و نظارت بر روند مذاکرات و حل و فصل مشکلات ما با طلبکاران و موارد مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا ، پس از حدود 15 سال بلاتکلیفی ، منتهی به این وضعیت مطلوب شد.

حاجی بیگی درباره بدهی مالیاتی پرسپولیس هم گفت: خوشبختانه پیگیری های وزیر ورزش و جوانان و مذاکرات ایشان با وزیر اقتصاد و مسئولان محترم سازمان امور مالیاتی این مشکل را تا حدود زیادی مرتفع کرده است و امیدورام برای کمک به هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رسیدگی جدیدی صورت گیرد و از این بابت هم مشکلی نداشته باشیم.

به گزارش نامه نیوز، مطابق پیش بینی ها در این خبر نیز اشاره ای به وضعیت نفت تهران نشده تا مشخص شود این تیم نمی تواند در لیگ قهرمانان حاضر شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار