کد خبر: ۴۴۲۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۹
سرمربی پرسپولیس معتقد است که علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه است و به همکاری ادامه خواهد داد.
برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات مختلف پاسخ داد.

به گزارش نامه نیوز، سرمربی پرسپولیس درباره محرومیت شجاع خلیل زاده گفت: به نظر من این محرومیت درست نیست. اگر درست باشد باید تمام تیم استقلال به خاطر فشاری که به داور آوردند محروم شوند. نمی دانم چرا شجاع را محروم کرده اند. البته غیبت او مشکلی ایجاد نمی کند و جایگزین داریم.

وی درباره وضعیت ماهینی که او نیز مصدوم شده اظهار داشت: احتمالا او نیز مثل شجاع مقابل پدیده غایب است. فرشاد احمدزاده هم قطعا به این بازی نمی رسد چون به تازگی نرم دوی راشروع کرده است. 

برانکو درباره شایعات ادامه دار حضور دژاگه در پرسپولیس تاکید کرد: قبلا هم گفته ام که از جذب بازیکن جدید محروم شده ایم و به این مسئله فکر نمی کنیم. تیم خوبی داریم و با همین نفرات نتایج بسیار خوبی گرفته ایم. طارمی هم به زودی برمی گردد و بازیکن به اندازه کافی در اختیار داریم. عجیب است که وقتی حق جذب بازیکن نداریم مدام این سوال پرسیده می شود! حداقل تا یک سال آینده این سوال را نپرسید.

وی در پاسخ به این سوال که اگر بازیکنی قراردادش تمدید نشود تکلیف چیست گفت: کاری از ما بر نمی آید. کسی قصد رفتن داشته باشد می رود. البته ما به بازیکنان اعتماد کافی داریم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا در صورت رفتن طاهری از پرسپولیس تغییری در روند باشگاه به وجود می‌آید یا خیر گفت: نمی‌دانم. فعلا می‌دانم که طاهری مدیرعامل باشگاه است. کاشانی و ترکاشوند هم گفتند طاهری می‌ماند. در سه سال اخیر هم با دکتر طاهری همکاری بسیار خوبی داشتم و با یکدیگر برای باشگاه قدم‌های بسیار مثبتی در مورد زیرساخت‌ها، تیم و قهرمانی برداشتیم.

برانکو در پاسخ به این سوال که تیمش در این فصل آمار بهتری نسبت به فصل‌ گذشته دارد گفت: ما در حال جنگیدن برای قهرمانی هستیم. به هر حال پارس جنوبی، پدیده و پیکان هستند که خوب بازی می‌کنند. خیلی مانده که فصل تمام شود. اما بله این را قبول دارم که آمارمان نسبت به فصل گذشته بهتر است. ۷۵ درصد امتیازات را تا به حال کسب کرده‌ایم و لیگ قهرمانان را تا نیمه نهایی رفتیم و در جام حذفی هم در مرحله اول قهرمان فصل قبل را بردیم. گل‌های بیشتری نسبت به سال گذشته زدیم اما می‌دانیم که ماراتن سختی داریم و تا پایان فصل خیلی وقت داریم.

او درباره مرخصی بیشتری که به شایان مصلح برای سفر به کربلا داده است گفت: من به اعتقادات مذهبی او و البته دیگران احترام می‌گذارم و برای توجه صادقانه و بی‌غل و غشش به دین احترام قائلم. شایان جوان بسیار خوبی است  که خیلی خوب هم در حال پیشرفت است و این را باید در نظر داشته باشیم که او از لیگ یک به تیم قهرمان کشور و تیمی که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور داشته آمده است. در چنین موقعیتی او واقعا تلاش خود را کرده و کمک حال تیم بوده است.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا به مصلح به عنوان یک مدافع چپ اعتماد دارد یا خیر گفت: او برای اینکه کاملا با تیم هماهنگ شود به زمان نیاز دارد ولی تا به حال هم به طور غیر منتظره‌ای خوب بازی کرده است و خیلی خوب خودش را پیدا کرده و روز به روز بهتر می‌شود.

سرمربی پرسپولیس در پایان درباره دیدارهای تیم ملی کرواسی در مقدماتی جام جهانی اظهار کرد: کرواسی بازی خوبی مقابل یونان ارائه داد. یونان تیمی است که بعد از ۵ سال ۴ گل دریافت کرد. کرواسی نشان داد که یک تراکم کیفیت در تیمش وجود دارد. البته هنوز هیچ چیز تمام نشده اما خیلی خوش‌بین هستیم که به جام جهانی می‌رویم. کرواسی بازی دیگری دارد و باید ببینیم تکلیف صعود این تیم چه می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار