کد خبر: ۴۴۲۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
در حالی که مدیران وزارت ورزش از حل قطعی مشکلات سه تیم پرطرفدار لیگ برتر برای آسیایی شدن خبر می دهند اما همچنان اخبار مربوط به عدم توافق با طلبکاران سرشناس منتشر می شود.
پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی تبریز بدهی زیادی به افراد مختلف دارند و به همین دلیل برای حضور در لیگ قهرمانان با دردسر مواجه شده اند.

به گزارش نامه نیوز، مدیران این باشگاه و به تازگی مدیران وزارت ورزش تاکید کرده اند که مشکلات حل و مطالبات پرداخت شده است.

با این حال چهره های مطرحی همچنان جزو طلبکاران سه باشگاه هستند و مدعی شده اند که نه پولی گرفته اند و نه توافقی با آنها صورت گرفته است و برخی قصد شکایت به ای اف سی را دارند که می تواند موجب دردسر جدی برای این تیم ها شود.

سرشناس ترین طلبکار پرسپولیس علی دایی است که توانسته قرمزها را محکوم کند و از انتشار خبر توافق با طلبکاران این تیم بسیار عصبانی است.

استقلال به نفراتی مثل نکونام، مرفاوی، قلعه نویی و ... بدهکار است و هیچکدام نه پولی گرفته اند و نه توافقی کرده اند. مرفاوی تهدید کرده که به ای اف سی شکایت خواهد کرد و بعید نیست نکونام نیز همین راه را برود.

تراکتورسازی نیز هنوز با نفراتی مثل علی کریمی، قلعه نویی و امیرحسین صادقی به توافق و تعامل نرسیده و گفته می شود کریمی و صادقی به طور جدی خواستار گرفتن تمام پول شان هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار