کد خبر: ۴۴۲۹۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۴
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، در واقع صدای اعتراض کل تیم نسبت به عملکرد مدیریت باشگاه است.
به گزارش نامه نیوز به نقل از خبرورزشی، پس از استعفای علی اکبر طاهری، این انتظار از سوی هواداران باشگاه پرسپولیس وجود داشت که بازیکنان وارد عمل شده و با مصاحبه های خود، مانع از جدایی طاهری از پرسپولیس شوند اما بازیکنان رفتار دیگری داشتند. آنها به جای حمایت از طاهری، با یک هوادار متمول که در واقع منتقد عملکرد مدیریت باشگاه بود، جلسه گذاشتند و سپس عکس های آن ضیافت را در فضای مجازی منتشر کردند.
سپس به جای انجام مصاحبه، سکوت را انتخاب کردند تا مجبور به پاسخگویی به افکار عمومی در مورد جدایی طاهری نباشند. موضوع اما به این سادگی نیست. حسین ماهینی یکی از کاپیتان های پرسپولیس در مصاحبه ای، حرف هایی زد که خط فکری بازیکنان در این زمان است. او با انتقاد شدید از عملکرد مالی باشگاه گفت: «حرف‌های آقای برانکو را در مورد مشکلات مالی و عدم دریافت مطالبات تایید می‌کنم. الان بیش از 3 ماه می‌شود که باشگاه قرار بود به ما پول بدهد ولی چنین اتفاقی تا به امروز نیفتاده و بازیکنان از این مساله ناراحت هستند و برنامه‌شان با مشکل مواجه شده است. آنها به من و سید جلال مراجعه می‌کنند تا مشکلات را بازگو کنند و ما هم به باشگاه انتقال می‌دهیم ولی اتفاقی نیفتاده و ما حتی پاداش دربی را هم هنوز نگرفتیم. بازیکنان خوبی داریم و فعلا تمرین می‌کنند که آمادگی شان را حفظ کنند ولی امیدواریم این وضعیت سر و سامان بگیرد.این حق بازیکنان است و چون قول و قرارها عملی نشده ناراحت هستند.مسائل مالی می تواند تاثیرگذار باشد چون شرایط خوب نیست.»
این تمام حرف ماهینی نیست، او همچنین در مورد جدایی طاهری تاکید می کند: «رفتن و ماندن آقای طاهری دست ما نیست. باشگاه چارچوبی را برای ما تعریف کرده و ما در راستای وظایف یک بازیکن می‌توانیم نظر بدهیم. امیدواریم هر چیزی که به صلاح پرسپولیس است اتفاق بیفتد. برای ما باشگاه پرسپولیس مهم است چون بازیکن این باشگاه هستیم نه دیگران. به این امیدوار هستیم که هر اتفاقی می‌افتد برای هواداران خوب باشد.»
بخش بعدی انتقاد از طاهری نیز به جریمه های فصل قبل بود. ماهینی این بار نیز در حمایت از همبازیان خود ادامه داد: «مشکلات مالی باشگاه را همیشه درک کرده‌ایم و هر زمان در زمین حاضر شدیم بدون توجه به این مسائل برای کسب نتیجه تیم تلاش کردیم. این مساله را باید در نظر بگیرید که ما هنوز مطالبات فصل گذشته را نیز کامل دریافت نکردیم و در اتفاقی عجیب تمام بازیکنان از سوی باشگاه با جریمه 70 میلیونی هم همراه شده‌اند. دو جام طی دو فصل اخیر کسب کردیم و 70 میلیون جریمه شدیم. همه بازیکنان از این موضوع ناراحت هستند که دو قهرمانی کسب کردند و به جمع چهار تیم برتر آسیا رسیدند اما با جریمه مواجه شدند. اما به آینده و به تعهدی که به هواداران و پیراهن پرسپولیس داریم وفادار هستیم و تمام تلاش‌مان را خواهیم کرد تا هیچ هواداری ناراضی و غمگین استادیوم را ترک نکند و اینگونه پاسخ حمایت آنها را بدهیم.»
شما در بین حرف های ماهینی، حتی کلامی در رابطه با حمایت از علی اکبر طاهری و ماندن او می بینید؟ ماهینی کاپیتان پرسپولیس و صدای رسای بازیکنان دیگر است و اگر نظر و ایده باقی بازیکنان این بود که طاهری باید بماند، قطعا ماهینی به حمایت از مدیرعامل باشگاه می پرداخت اما او مسائلی مثل شرایط مالی را پیش کشید و اعتقاد دارد نه تنها طی 3 ماه اخیر پولی دریافت نکرده اند، بلکه هنوز از جریمه 70 میلیون تومانی شاکی و عصبانی هستند.
به این سادگی می توان پی برد دوران مدیریت طاهری از نگاه بازیکنان پرسپولیس، دوران بدون تنشی نبوده و از این رو، آنها حمایتی از مدیرعامل باشگاه ندارند. فراموش نکنید برانکو با تغییر مواضع خود، رسما اعلام کرده اگر طاهری از پرسپولیس برود نیز، در این تیم می ماند. کریم باقری هم مصاحبه ای کرد و گفت: «طاهری اگر واقعا رفتنی است، باید فورا مدیر جدید را معرفی کنند زیرا پرسپولیس نیاز به ثبات دارد.»

نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار