کد خبر: ۴۴۳۰۴۸
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۱
در برنامه این هفته 90 در خصوص حضور جادوگران در فوتبال و ارتباط علنی با برخی چهره‌ها و تیم‌ها افشاگری شد.
بخش عمده ای از برنامه این هفته 90 به بحث ارتباط برخی چهره های فوتبالی با جادوگران و رمال ها اختصاص داشت.

به گزارش نامه نیوز، در این خصوص بازیکنان سابق سایپا و پاس از جمله حمید جعفری، فرهاد خانگلی، هادی عقیلی، محسن بیاتی‌نیا، علی جانملکی، آرش برهانی، میثم منیعی و خداداد عزیزی نکاتی را درباره ارتباط اعضای این باشگاه با یک جادوگر بیان کردند.

این نفرات اعلام کردند که از آنها خواسته می شد نام مادر خود را به باشگاه بگویند تا با چیدن حروف ابجد در کنار هم، ترکیب تیم را تعیین کنند و نتایج را رقم بزنند!

در ادامه نادر فریادشیران، مربی پیشین تیم سایپا و یار دیرین محمد مایلی کهن در گفت‌وگویی تلفنی با برنامه با نام بردن از برخی افراد و جادوگر مذکور مدعی شد در زمان حضورشان در سایپا قصد داشتند با رمالی نتایج را رقم بزنند که او و مایلی‌کهن چنین اجازه‌ای ندادند بعد که به پیکان رفتند جادوگر مذکور با سایپا همکاری کرد و در پایان فصل که این تیم در پلی آف جواز ماندن در لیگ را کسب کرد به وی یک دستگاه زانتیا اهدا شد.

نکته جالب اینکه فریادشیران از بهمن دهقان وکیل فعلی علی دایی به عنوان فردی نام برد که واسطه حضور جادوگر در سایپا بوده و سعی داشته باب همکاری کادر مایلی کهن با این جادوگر را نیز باز کند و کار به تهدید نیز کشید.

دقایقی بعد دهقان روی خط برنامه رفت و عنوان کرد فرد جادوگر (امیر اسکندری) را نه او که دکتر ابایی، معاون فرهنگی باشگاه به عنوان یک محقق پیدایش کرده بود که انرژی هایی داشته و علمی داشته است. به خواست ایشان او به آقای مایلی کهن معرفی شده اما حاجی اصلا او را نپذیرفته و قبول نکرده. 

دهقان تاکید کرد که بخش هایی از حرف های فریادشیران درست است و بخش هایی از آن نه. ضمن اینکه او خودش رفته و این جادوگر را دیده و دنبال یک سند می گشته است!

فریادشیران در ادامه به حضور دایی در سال های بعد پیش بزرگان مدهبی کشور اشاره کرد و گفت نقش بهمن دهقان به درستی مشخص شود. 

پخش گفتگوهایی از بازیکنان سابق مس کرمان و آرش برهانی نیز از دیگر آیتم های برنامه در خصوص مبحث ارتباط با رمال ها بود و در کلیپی نشان داده شد یک مربی سابق مس کرمان قبل از شروع مسابقه این تیم مایعی در زمین چمن می‌ریخت؛ همچنین تصاویری نشان داده شد که درون دروازه فرناندو دخسوس، دروازه‌بان سابق استقلال خوزستان کاغذهایی با نوشته‌های عجیب قرار داده شده بود.

فردوسی پور آیتمی از حجه الاسلام والمسلمین زائری را پخش کرد. اینکه این روحانی انتقاد شدیدی کرد از این باورهای خرافی. حتی او نماز جماعت خواندن در زمین بازی را هم کار درستی ندانست ضمن اینکه نقل قولی نیز از دکتر جعفری در نکوهش سواستفاده از مسائل مذکور در فوتبال بیان کرد.

گفتگویی با سمامی عضو کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال انجام شد که اعلام کرد در رابطه با این پرونده‌ها با علی عباسی، مدیر عامل باشگاه سیاه جامگان برخورد و محروم شده چراکه ایشان به نوعی در این زمینه ورود داشتند که قابلیت اثبات در این پرونده وجود داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار