کد خبر: ۴۴۳۱۴۵
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
حضور دو ستاره ایرانی لیگ هلند در ترکیب اصلی بازی با ونزوئلا و درخشش آنها در این بازی باعث شد تا رسانه های هلندی نگاه ویژه ای به برد ایران در نایمخن داشته باشند.
به گزارش نامه نیوز ، شبکه پرطرفدار FoxSport هلند بعد از برتری ایران برابر ونزوئلا در شهر نایمخن در گزارشی ویژه به بررسی حواشی این مصاف پرداخت و نگاه جالبی به دو ستاره ایرانی این روزهای آردیویسه هلند در این بازی داشت.


این شبکه تلویزیونی در ابتدا به گلزن ایران پرداخت و گفت:« جهانبخش اولین بار سه فصل قبل بود که با پوشیدن پیراهن باشگاه NEC در لیگ آردیویسه هلند به میدان رفت. جوانی ترکه ای اما آینده دار که خیلی زود به بازیکنی محبوب در قلب فوتبالدوستان شهر نایمخن تبدیل شد و با نمایش های دیدنی خود در ورزشگاه دخوفرت توانست به پیشرفت قابل توجهی برسد. درخششی که زمینه پیوستن این ستاره جوان ایرانی به باشگاه آلکمار با قراردادی دو میلیون یورویی را فراهم کرد تا علیرضا تبدیل به یکی از بهترین خارجی های آردیویسه شود».


در ادامه این گزارش بازگشت به نایمخن و درخشش در دخوفرت مورد توجه قرار گرفت.« برگزاری بازی ایران با ونزوئلا این فرصت را در اختیار جهانبخش قرار داد تا بعد از مدتی طولانی دوباره فرصت حضور در ورزشگاه دخوفرت و شهر نایمخن را به دست بیاورد، فرصتی که نهایت بهره را از آن برد و با زدن تک گل پیروزی بخش ایران مقابل حریف دوباره نامش را بر سر زبان ها انداخت. بدون شک می توان شهر نایمخن و ورزشگاه دخوفرت را نقطه استارت در جاده خوشبختی برای علیرضا جهانبخش دانست، چون این بازیکن در همین شهر و ورزشگاه توانست حضور در آردیویسه و درخشش در این لیگ را آغاز کند و به افتخارات فراوانی برسد».


FoxSport در ادامه به رضا قوچان نژاد و بازگشت این مهاجم به ترکیب اصلی ایران هم اشاره ای داشت.« گوچی که در این هفته ها موتور گلزنی اش برای هیرنفین خاموش شده، خیلی زود می توانست قفل دروازه ونزوئلا را باز کند و سریع ترین گل ملی خود را به ثمر برساند؛ اما بدشانسی در این بازی هم دست از سر او برنداشت چون در ثانیه 30 بازی ضربه او با اندکی اختلاف از تیرک دروازه به اوت رفت. البته گوچی در آغاز نیمه دوم گلزنی کرد؛ اما کمک داور پرچم زد و گل را آفساید اعلام کرد تا بدشانسی های این مهاجم ادامه پیدا کند».

منبع: ورزش سه
برچسب ها: جهانبخش ، گوچی ، فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی

تور لحظه آخری

ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار