کد خبر: ۴۴۳۲۱۲
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۳
سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس اعلام کرد با رضایت وزارت ورزش و جوانان، برانکو در این تیم ماندنی است.
حمیدرضا گرشاسبی به پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت‌: با تلاش و حمایت وزارت ورزش و جوانان بخشی از مطالبات ما از حامی مالی برای پرداخت درصدی به کادر فنی و بازیکنان دریافت شده و ظرف امروز و فردا به آنان پرداخت می‌شود.

به گزارش نامه نیوز، او ادامه‌ داد: تمرینات پرسپولیس با برنامه و منظم دنبال می‌شود. هواداران اصلا نگران نباشند. با دریافت مجوز حرفه‌ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا که با پیگیری مستمر وزیر ورزش و رییس فدراسیون فوتبال صورت گرفت، مانند استقلال و تراکتورسازی از این بابت هم نگرانی نداریم.

سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس درباره قرارداد برانکو خاطر نشان کرد: خود من در این مورد با توجه به عملکرد مناسب و مطلوب سرمربی پرسپولیس و رضایت وزیر ورزش و جوانان و هواداران از برانکو، با او جلسه‌ای خواهم داشت و در نهایت با حضور هیات مدیره، برانکو در پرسپولیس می‌ماند چرا که عاشق ایران و پرسپولیس است.

گرشاسبی با ابراز تاسف از حادثه زلزله در غرب کشور و جان باختن هم‌وطنان گفت‌: هیات مدیره، بازیکنان و کادر فنی در غم آنها شریک‌اند و ان‌شاء‌الله فردا صبح (چهارشنبه) در برنامه گل‌ریزان جامعه ورزش کشور در مقابل ورزشگاه شهید شیرودی حاضر خواهیم شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار