کد خبر: ۴۴۸۶۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۰
هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال
استقلال تهران در آخرین دیدار خود در نیم فصل لیگ برتر با سه گل از سد سپاهان گذشت.
در آخرین دیدار هفته پانزدهم استقلال تهران در ورزشگاه آزادی میزبان سپاهان اصفهان بود.

به گزارش نامه نیوز، شاگردان شفر که در بازی های اخیر تا حدی نتایج بهتری گرفته اند برای بازگشت به مسیر اوج به دنبال پیروزی خانگی بودند.

شفر تیمش را با ترکیب حسین حسینی، وریا غفوری، مجید حسینی، روزبه چشمی، امید نورافکن، امید ابراهیمی، چپاروف، داریوش شجاعیان، مهدی قائدی(خسرو حیدری 65)، فرشید اسماعیلی (77- فرشید باقری) و علی قربانی (یعقوب کریمی 85) به میدان فرستاد.

در تیم کرانچار نیز که این فصل نتایج چندان جالبی نگرفته مهدی صدقیانی، حسن جعفری، سیاوش یزدانی، مهدی رحیمی، سعید آقایی (57 - مروان حسین)، علی کریمی، میلاد سرلک، جلال الدین علی محمدی، حسین پاپی (57 - رسول نویدکیا)، رضا میرزایی (46- مهرداد محمدی) و ساسان انصاری بازی کردند.

قرار گرفتن قائدی و قربانی در ترکیب اصلی و بازگشت غفوری باعث شد آبی ها با ترکیبی دگرگون شده بازی را آغاز کردند، تغییراتی که البته جواب هم داد و استقلال از همان ابتدا برتری خود را نشان داد.

علی قربانی در دقیقه 4 روی پاس اسماعیلی و با ضربه ای دیدنی دروازه صدقیانی که به اشتباه خروج کرده بود را از پشت محوطه جریمه باز کرد تا طلسم گلزنی مهاجمان نوک این تیم شکسته شود.  

استقلال به بازی برتر خود ادامه داد و در دقیقه 36 با ضربه کاشته تماشایی سرور جپاروف توانست گل دوم را هم به ثمر برساند و با برتری نیمه نخست را به اتمام برساند.

با حضور مهرداد محمدی در ترکیب سپاهان این تیم نیمه دوم را هجومی تر آغاز کرد و صاحب موقعیت هایی هم شد اما باز هم این استقلال بود که به گل رسید. جباروف در دقیقه 47 توانست با ضربه ای از راه دور گل دوم خود و سوم استقلال را هم وارد دروازه گلر جوان و البته پراشتباه سپاهان کند تا بعد از مدت ها تماشاگران استقلال شاهد یک پیروزی پرگل باشند.

سپاهان در ادامه شکل هجومی به خود گرفت اما موقعیت های این تیم با بی دقتی مهاجمان و درخشش حسین حسینی یکی پس از دیگری از دست رفت و استقلال توانست یک کلیت شیت دیگر ثبت کرده و سه باز نیز گلزنی کند و با یک نتیجه بسیار خوب نیم فصل را به پایان برساند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار