کد خبر: ۴۴۸۶۹۲
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۷
نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال تاکید کرد که مصوبات نشست هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا متفاوت با گفته‌های دبیرکل AFC است.
در حالی که مسئولان فدراسیون فوتبال ایران تاکید کردند قانون ای اف سی مبنی بر عدم برگزاری مسابقات در کشور ثالث مربوط به تمام کشورها است، روز گذشته از سوی دبیر کل ای اف سی اعلام شد که در خصوص دیدار بین نمایندگان ایران و عربستان تغییری حاصل نشده و بازی ها در کشور ثالث برگزار می شود.

علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در این خصوص به سایت رسمی فدراسیون فوتبال گفت: در نشست هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره برگزاری مسابقات به صورت رفت و برگشت مطالبی مطرح  شد و در نهایت تمامی اعضا موافق برگزاری به صورت رفت و برگشت بوده و اعلام کردند که این امر مربوط به تمامی مسابقات می شود.

وی گفت: حتی در این جلسه اعلام شد اگر کشوری حاضر به محل برگزاری مسابقه نرود، چه اتفاقی رخ خواهد داد که مقرر شد طبق قوانین بازی، نتیجه سه بر صفر اعلام شود. 

کفاشیان تصریح کرد: در حال حاضر ما منتظر ابلاغ این تصمیم هستیم و بعد از اعلام ابلاغ، عکس‌العمل نشان می دهیم. اگر کشوری نخواهد از مورد فوق که به تصویب رسیده، پیروی کند، گزارش دقیق و کامل خود را به اعضای اجرایی هیات رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهیم کرد تا تصمیمات لازم گرفته شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار