کد خبر: ۴۴۸۷۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۳
باشگاه استقلال با انتشار نقل قولی کوتاه از مهاجم این تیم شایعه قهر وی را تکذیب کرد.
استقلال روز گذشته در حالی به مصاف سپاهان رفت که خبری از سجاد شهباززاده نبود آن هم در حالی که جابر انصاری مصدوم بود و بیت سعید هم به خاطر جدایی در نیم فصل با آبی ها تمرین نکرد و استقلال به مهاجم برای حضور روی نیمکت احتیاج داشت.

به گزارش نامه نیوز، همزمان با انتشار خبر قرار نداشتن شهباززاده در لیست 18 نفره اعلام شد که وی با ناراحتی اردوی تیم را ترک کرده است.

مدیران استقلال نیز بامداد در آخرین دقایق شب گذشته نقل قولی از مهاجم شماره 10 استقلال روی سایت باشگاه منتشر کردند تا قهر وی را تکذیب کنند.

شهباز زاده در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال ضمن رد شایعه قهر کردن از رختکن تیم پیش از دیدار با سپاهان گفت: با هماهنگی  آقای شفر و کادرفنی رختکن تیم را ترک کردم و شایعات به وجود آمده در این رابطه را تکذیب می کنم.

البته در این نقل قول توضیحی ارائه نشده که چرا این بازیکن مانند سایر نفراتی که از لیست خط می خورند و در ورزشگاه بازی را تماشا می کنند در آزادی نماند.

جالب اینکه شفر در نیمه دوم که قصد داشت مهاجم به ترکیب تیمش اضافه کند یعقوب کریمی که مدت ها در خط دفاعی بازی کرده را به میدان فرستاد و در نشست خبری نیز در توجیه غیبت شهباززاده ابتدا وی را مصدوم اعلام کرد و در ادامه مدعی شد قصد داشته بیشتر دفاع کند و به همین دلیل نام این بازیکن را از فهرست خط زده است!
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار