کد خبر: ۴۴۸۸۱۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
کارلوس کی‌روش در برنامه دوشنبه‌شب ۹۰ درخصوص آماده‌سازی تیم ملی حرف‌هایی زد و خواستار آن شد که بازیکنان داخل ایران یک روز و نیم بعد از مسابقات رسمی خود در اختیار او باشند.
به گزارش نامه نیوز به نقل از خبرورزشی،مرد پرتغالی معتقد است بازیکنان ایرانی بیشتر از ۶۰ دقیقه کارایی ندارند و میزان دوندگی آنها پایین است. کی‌روش به صراحت گفت در این شرایط بازیکنانی مثل وحید امیری و سیدجلال حسینی و... نمی‌توانند برابر پرتغال و اسپانیا بازی کنند.
اما برانکو قبل از بازی با سپیدرود در مصاحبه با خبرنگاران در این رابطه گفت: «من نمی‌توانم درباره دیگران حرف بزنم. فقط این را می‌توانم بگویم که وحید امیری می‌تواند خیلی بدود و بدن او از اینیستا و ژاوی هم بهتر است. درخصوص سایر بازیکنان هم اطلاعی ندارم و درباره این موضوعی که شما می‌گویید هم باید بگویم که از سوی فدراسیون فوتبال به باشگاه ما هیچ نامه کتبی نیامده و نظری هم درباره آن ندارم. درخصوص اطلاعاتی هم که از رسانه‌ها می‌آید، نظری نمی‌دهم.»
دعوای بین کی‌روش و برانکو به نظر می‌رسد دیگر کشدار شده باشد. یک لجبازی بین طرفین که هرازگاهی سر باز می‌کند و رسانه‌ای می‌شود. به نظر می‌رسد حرف امروز کارلوس کی‌روش درخصوص میزان دوندگی وحید امیری پاسخی به مصاحبه تلویزیونی برانکو در برنامه ۹۰ باشد. آن روزی که سرمربی پرسپولیس روبه‌روی عادل فردوسی‌پور نشست و مدعی شد هرگاه بازیکنانش از اردوی تیم ملی برمی‌گردند، اضافه وزن پیدا می‌کنند! آن روز به قول کارلوس کی‌روش، سرمربی کروات پرسپولیس علم و دانش سرمربی تیم ملی را زیر سؤال برد.
حالا هم کی‌روش خواسته مقابل به مثل کند. مرد پرتغالی با اسم آوردن از وحید امیری علم و دانش برانکو، بدنساز پرسپولیس و سایر مربیان داخلی را زیر سؤال برد تا هم از مرد کروات انتقام گرفته باشد و هم به همه بگوید فوتبال باشگاهی ایران ضعیف و پایین‌تر از استاندارد است. البته با توجه به نتایج نمایندگان باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان آسیا تا حدودی می‌توان به کی‌روش حق داد اما پرسپولیس متفاوت است.
پرسپولیس امروز دونده‌ترین تیم داخل کشور است که بدنسازی به اسم مارکو دارد و حتی ملی‌پوشان هم از این کروات تعریف می‌کنند.
با این وجود کی‌روش به برانکو متلک می‌اندازد و متقابلاً سرمربی پرسپولیس هم طعنه می‌زند و امیری را از اینیستا هم آماده‌تر می‌خواند. به نظر می‌رسد این دعوا ادامه داشته باشد و پیش‌بینی می‌شود اوج آن را در آینده شاهد باشیم. زمانی که برانکو نخواهد شاگردانش را در اختیار تیم ملی بگذارد!

برچسب ها: کی روش ، برانکو ، فوتبال
نام:
ایمیل:
* نظر:
چندرسانه‌ای
وبگردی

تور لحظه آخری

ببینید
بشنوید
پیشنهاد ویژه
آخرین اخبار